صفحه اصلی

MSI سری محدود RTX 4060 Gaming X NV Edition را معرفی کرد

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

MSI سری محدود RTX 4060 Gaming X NV Edition را معرفی کرد

MSI سری محدود RTX 4060 Gaming X NV Edition را معرفی کرد

MSI تصمیم گرفته است تا چندین کارت گرافیک جدید تحت چتر خانواده “سری محدود” عرضه کند. کارت‌های گرافیک MSI GeForce RTX 4060 Gaming X NV Edition اولین محصولاتی هستند که از خط تولید کمبود مصنوعی خارج می‌شوند. طبق گفته MSI، تنها 6000 عدد از این کارت ها از طریق شرکای منتخب در سراسر جهان در دسترس خواهند بود.

Nvidia GeForce RTX 4060 یکی از انتخاب های ما برای بهترین کارت های گرافیک برای بازی در سال 2023 است. آیا ترفند بازاریابی MSI به تغییر واحدهای این کارت کمک می کند. MSI به دلیل داشتن برچسب اشتباه RTX 4050 به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است؟  اما در آزمایشی جالب برای این شرکت، تاس سری محدود را چندین بار دیگر پرتاب خواهد کرد. همچنین جالب است که ببینیم MSI چه طرح‌هایی را برای عموم مطلوب می‌داند.

با نگاهی دقیق‌تر به تصویر مقاله به طراحی جدید MSI RTX 4060 Gaming X NV Edition، می‌توانیم ببینیم که این کارت گرافیک مبتنی بر دو فن خنک کننده Gaming X است. ما فرض می کنیم که “نسخه NV” بهانه ای برای پلاستیک های روشن “Nvidia سبز” است. MSI همچنین طراحی را با نورپردازی LED تجمیع کرده است، اما ممکن است از LED های تک رنگ (سفید) برای کاهش هزینه ها استفاده کند.

تصاویر MSI RTX 4060 Gaming X NV Edition برای قضاوت در مورد کل سری آینده کافی نیست. امیدواریم که تیم‌های طراحی MSI توسط طرح‌های نسخه محدود رقیب، جسور شده باشند.

به عنوان مثال، ROG ایسوس با محصولات Gundam و Evangelion خود یا مجموعه بی پایان کارت های گرافیکی از استابل Yeston چه کرده است. نسخه جدید MSI RTX 4060 Gaming X NV Edition، Drop #1، در تاریخ 26 سپتامبر در فروشگاهها عرضه خواهد شد.

در همین حال، MSI محصول بعدی این سری را برای رونمایی در روز دوشنبه، 25 سپتامبر معرفی می‌کند. اگر این محصول پیشرفت کند، باید شاهد طراحی جدید RTX 4060 Ti باشیم، اما برنامه‌های واقعی آن را نمی‌دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *