بلاگ

دسترسی به آرشیو بلاگ

تفاوت بین نام دامنه و وب هاستینگ چیست؟

دامنه آدرس وب سایت شما است. آدرسی که کاربران در نوار موتور جست و جو، می نویسند تا به سایت شما برسند. به بیان دیگر، اگر وب سایت شما یک خانه باشد، نام دامنه آدرس خانه است.

۱۳۹۸-۰۷-۲۵

توسط :

مشاهده بیشتر

هاست ویندوزی چیست ؟ چه زمانی باید از هاست ویندوز استفاده کرد؟

یک هاست فضایی از یک سرور است و زمانی که از یک هاست ویندوزی صحبت می کنیم ، یعنی فضای میزبانی بر روی سروری است که سیستم عامل آن ویندوز می باشد . در مقابل یک هاست لینوکسی ، فضایی روی یک سرور با سیستم عامل لینوکس می باشد.

۱۳۹۸-۰۷-۲۴

توسط :

مشاهده بیشتر

چرا انتخاب یک شرکت مناسب وب هاستینگ مهم است و چگونه یک شرکت ایده آل پیدا کنید؟

تهیه یک وب هاستینگ مناسب به شما اطمینان می دهد که سایت تان از عملکرد خوبی برخوردار است، سریع فعالیت می کند و در مقابل حملات باج افزارها و حملات سایبری، ایمن است. به علاوه، برخی از ارائه کنندگان خدمات وب هاستینگ، سرویس های پشتیبانی سئو نیز دارند. برای اینکه…

۱۳۹۸-۰۷-۲۲

توسط :

مشاهده بیشتر

سرور رایانش ابری چیست؟ – سرور ابری یا Cloud server

نکته اصلی که یک ابر را از سایر شبکه های کامپیوتری متمایز می کند ، این است که در یک ابر ، الزامی نیست که همه کامپیوتر ها در یک موقعیت مکانی قرار بگیرند. بلکه می توانند از راه دور با یکدیگر در ارتباط باشند.

۱۳۹۸-۰۷-۲۰

توسط :

مشاهده بیشتر

چگونه در مصرف ترافیک اینترنت خانگی صرفه جویی کنیم؟

اگر شما هم جز کاربران پرمصرف اینترنت پرسرعت ADSL هستید ، حتما یکی از دغدغه های شما مدیریت مصرف ترافیک اینترنت می باشد.  در این محتوا می توانید با روش هایی که به مدیریت مصرف اینترنت خانگی کمک می کند آشنا شوید.

۱۳۹۸-۰۷-۱۸

توسط :

مشاهده بیشتر

چگونگی بازگرداندن نسخه پشتیبان در cPanel / WHM

وقت آن است که یاد بگیرید چگونه نسخه پشتیبان را در VPS بازگردانی کنید تا بتوانید از طریق cPanel حساب کاربری را مدیریت کنید.

۱۳۹۸-۰۷-۱۷

توسط :

مشاهده بیشتر

10 ویژگی کارشناس فروش ، چگونه توانایی های شغلی خود را ارتقاء دهید!

اگر قصد دارید که به عنوان کارشناس فروش فعالیت حرفه ای خود را آغاز کنید و یا می خواهید در شغل خود پیشرفت کنید ، این مقاله می تواند به شما در این حوزه دید خوبی دهد تا یک کارشناس فروش حرفه ای شوید.

۱۳۹۸-۰۷-۱۶

توسط :

مشاهده بیشتر

پهنای باند فیبر ، فیبر نوری در برابر VDSL و ADSL چقدر سریع تر است؟

پهنای باند ، ارتباط مستقیمی با سرعت اینترنت دریافتی دارد. از بین انواع خدمات اینترنت پرسرعت ، بسته به نوع سرویس حداکثر سرعت اینترنت می تواند متفاوت باشد. در بین اینترنت های خانگی ، پهنای باند فیبر در حال حاضر بیشترین سرعت اینترنت رائه می کند. با مزایای بهره بردای…

۱۳۹۸-۰۷-۱۵

توسط :

مشاهده بیشتر

اینترنت بی سیم ثابت یا اینترنت مرکزی چیست؟

اینترنت بیسیم ثابت (یا اینترنت مرکزی) با اتصالات متداول مانند DSL و فیبر، متفاوت است. این روش مناسب منطقه های با محدودیت های مخابراتی می باشد که امکان ارائه خدمات اینترنت ADSL بر بستر سیم مسی در آن فراهم نمی‌باشد.

۱۳۹۸-۰۷-۱۴

توسط :

مشاهده بیشتر

مجازی سازی سرور چیست؟

تکنولوژی مجازی سازی سرور (Server Virtualization) امکان ایجاد چندین سرور مجازی از یک سرور فیزیکی را میدهد. سرور های مجازی میتوانند مشابه سرورهای فیزیکی همه مسئولیت های آنها را انجام دهند، بدون اینکه هر ماشین مجازی نیاز به استفاده از منابع فیزیکی مختص به خود را داشته باشند.

۱۳۹۸-۰۷-۱۳

توسط :

مشاهده بیشتر

شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی