تلفن دفتر مرکزی: 02148650 - 02191010101
منو
صفحه اصلی
مزایای کار کردن در صفر و یک
در صفرویک پرداز، مسیر شغلی هر نفر، با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند. یاد دادن و یادگرفتن در حین کار، استفاده از تفکر خلاق و خرد جمعی برای یافتن راه حل مسائل و تشویق به مطالعه ی فناوری های روز، در کنار برگزاری آموزش های مختلف در حوزه های مورد نیاز هر شغل، برای کارکنان فرصت رشد و شکوفایی را فراهم آورده است.
علاقمند به حوزه IT
صفرویک، یک محیط ایده ال برای کسانی است که علاقمند به کار در حوزه صنعت It هستند و مشتاق هستند در محیطی فرایند محور ، خلاق و یادگیرنده، به کسب تجربه بپردازند.
محیطی صمیمی
در صفرویک، محیطی فراهم آورده ایم که احترام به ارزش های انسانی،صداقت، صمیمیت و همدلی از اولین اصول رفتار سازمانی می باشد.

سخن مدیر عامل در خصوص منابع انسانی

کارکنان، ارزشمندترین سرمایه هر سازمانی هستند. ادامه فعالیت هر کسب و کاری به رضایت کارکنان و مدیریت استعدادهای آنها بستگی دارد. در صفرویک جایگاه کارکنان در کنار جایگاه مشتریان سازمان، از اهمیت بالایی برخوردار است.
برقراری ارتباط مداوم میان مدیران و کارکنان در سطوح مختلف شرکت ، تقسیم کار متناسب با هر شغل و شاغل ، استقرار سیستم جبران خدمت و ارزیابی عملکرد عادلانه و بهره گیری از سیستم های مدیریتی مناسب در حوزه منابع انسانی، از جمله رویکردهای صفرویک برای مدیریت موثر سرمایه های انسانی می باشد.