صفحه اصلی

Eero max 7 آمازون معرفی شد

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

eero

آمازون روتر مش،Eero max 7 wi-fi 7 را معرفی کرد

اوایل هفته، Netgear یک روتر مش وای فای 7 جدید را معرفی کرد که ما را با عملکرد خوبش تحت تأثیر قرار داد، اما قیمت آن همه را غافلگیر کرد. (Orbi 970 با قیمت 1699 دلار برای یک روتر و ماهواره یا 2299 دلار برای یک روتر و دو ماهواره فروخته می شود.) خب، اکنون آمازون با آخرین عضو خانواده Eero خود وارد عرصه Wi-Fi 7 شده است: Eero Max 7.The Eero. Max 7 نسبت به Eero Pro 6E فعلی ارتقاء عملکرد و قابلیت استفاده قابل توجهی را ارائه می دهد.

برای شروع، مشخصات Wi-Fi 7 ویژگی‌هایی مانند کانال‌های پهنای باند 320 مگاهرتز (از 160 هرتز در Wi-Fi 6E) را به Eero Max 7 می‌آورد. روتر مش از کانال‌های قدیمی 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز همراه با کانال جدید 6 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. حداکثر سرعت آن در کابل 9.4 گیگابیت بر ثانیه است، در حالی که نرخ بی‌سیم روی 4.3 گیگابیت بر ثانیه محدود شده است.

برخلاف Orbi 970، Eero Max 7 یک بک‌هال بی‌سیم اختصاصی ندارد. در عوض، روتر به طور پیش فرض روی کانال 6 گیگاهرتز برای برقراری ارتباط با ماهواره خود قرار می گیرد – سپس بسته به قدرت اتصال، در صورت نیاز به 5 گیگاهرتز یا 2.4 گیگاهرتز برمی گردد.

همچنین با Eero می توان یک خانه هوشمند راه اندازی کرد که زیرا این روتر از دستگاه های Alexa، Zigbee و Thread پشتیبانی می کند.

در حالی که بدون شک عملکرد بی سیم نسبت به کابل بهتر است، اما آمازون همچنین به مشتریانی که به پورت های اترنت فیزیکی نیاز دارند، کمک می کند.

Eero Max 7 به جای تنها دو درگاه اترنت (یکی با سرعت 2.5 گیگابیت در ثانیه، یکی با سرعت 1 گیگابیت در ثانیه)، دارای دو درگاه اترنت با سرعت 10 گیگابیت در ثانیه و دو درگاه اترنت با سرعت 2.5 گیگابیت در ثانیه خواهد بود. و یکی از پورت های 10 گیگابیت بر ثانیه می تواند اینترنت فیبر را در خود جای دهد – برای کسانی که به چنین امکانات تجملی دسترسی دارند.

در مقایسه اندازه با Eero Pro 6E، Eero Max 7 یک غول است. اندازه هر گره Eero Pro 6E  چیزی در حدود 13.97 سانتی متر و ارتفاع آن 4.82 سانتی متر است. در همین حال، Eero Max 7 عرضی برابر با 18.38 سانتی متر و 22.17 سانتی متر ارتفاع دارد. ارزان ترین روتر Wi-Fi 7 که قبل از Eero Max 7 دیدیم TP-Link Archer BE800 با قیمت 599 دلار بود.

 

دسته بندی ها : اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *