تلفن دفتر مرکزی: 02148650 - 02191010101
منو

چرا پهنای باند اختصاصی صفرویک؟

خدمات پایدارتر
با وجود پاپ سایت‌های متعدد که با اتصال مستقیم به مرکز اصلی اینترنت کشور، در صورت بروز ناپایداری، بستر ارتباطی پهنای باند اختصاصی به بستر پایدارتر تغییر خواهد نمود.
پاسخگو هستیم
در صفرویک فارغ از این‌که چه قراردادی دارید،‌ مشکلات احتمالی با سرعت، مسئولانه و دقیق برطرف خواهد شد. کارشناسان متخصص و دوره دیده صفرویک همواره و به صورت بیست و چهار ساعته و در تمام مسیر همراه شما خواهند بود.
چـابک هستیم
صفرویک هم در نصب و راه‌اندازی و هم در پشتیبانی سرویس پهنای باند اختصاصی به سرعت عمل می‌کند. به طوری که در ساعات اولیه خرید، سرویس شما نصب و راه‌اندازی شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

پهنای باند اختصاصی اینترنت

برای دریافت پیش فاکتور استعلام قیمت فرم ذیل را تکمیل فرمایید
  ویژگی های پهنای باند اختصاصی صفر و یک

  • اتصال پهنای باند ورودی به شرکت ارتباطات زیر ساخت از طریق فیبر نوری و ارتباطات رادیویی وایرلس بر بستر اپراتور میزبان
  • ارائه کلیه سرویس ها با پشتیبانی فنی 24 ساعته و دارای سیستم تیکتینگ و ارائه دسترسی مانیتورینگ به منظور کنترل سرعت و کیفیت
  • ارائه قرارداد تضمین کیفیت خدمات SLA با پایداری و دردسترس بودن 99.98%
  • اتصال به پهنای باند از طریق فیبر نوری ، اینترانت و MPLS
  • امکان تعیین مسیر اینترنت از طریق پروتکل مسیریابی BGP
  • امکان راه اندازی شبکه اختصاصی مجازی بین شعب مختلف سازمان
  • عدم محدودیت در ارائه سرعت تا 1000 مگا بایت

  معرفی پهنای باند اختصاصی اینترنت

  پهنای باند اختصاصی اینترنت یا سرویس Dedicated Bandwidth ، مفهومی است که به استفاده از یک پهنای باند اختصاصی برای ارتباطات شبکه اشاره اشاره دارد. در این حالت، یک پهنای باند اختصاصی به صورت انحصاری بین دو یا چند نقطه ارتباطی در نظر گرفته می‌شود. به این ترتیب، منابع پهنای باند به صورت کامل به این ارتباطات اختصاص داده می‌شود و هیچ گونه تقسیم آن بین سایر کاربران وجود ندارد.

  پهنای باند اختصاصی و اشتراکی واژه هایی هستند که ممکن است هنگام خرید اینترنت آن ها را شنیده باشید. شاید بپرسید که پهنای اختصاصی و اشتراکی چه تفاوتی با هم دارند؟

  پهنای باند اختصاصی نوعی از پهنای باند است که منحصرا در اختیار کاربر و سازمان است. از این رو حتی در اوج مصرف اینترنت نیز سرعت اینترنت همچنان بسیار بالا است و شما افت سرعت را تجربه نخواهید کرد. لازم به ذکر است که پهنای باند اختصاصی معمولاً از نوع متقارن است. این بدان معنی است که اتصال می تواند داده ها را با همان سرعت بالا ارسال و دریافت کند. و به عبارتی دیگر سرعت دانلود و آپلود آن یکسان است.

  پهنای باند اختصاصی و اشتراکی چه تفاوتی دارند؟

  در پهنای باند اشتراکی، به طور همزمان شما و سایر کاربران در شبکه مشترکیف از اینترنت استفاده می‌کنید. این مدل از پهنای باند به علت استفاده همزمان چند کاربر از اینترنت دارای افت سرعت در ساعات مختلف است.

  سرویس پهنای باند اختصاصی نقطه به نقطه صفرویک دارای یکی از پایدار ترین شبکه های ارتباطی وایرلس می باشد. وجود پاپ سایت های متعدد که هریک از پاپ سایت ها و مراکز توزیع اینترنت به صورت مستقیم از طریق فیبر و وایرلس به مرکز اصلی اینترنت کشور یعنی شرکت ارتباطات زیر ساخت، متصل می باشد، موجب افزایش پایداری بی نظیری در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی گردیده است . این مدل که بر اساس یک الگوی بین المللی ارائه خدمات اینترنت بوده از لحاظ سطح پوشش دهی دارای ساختار Full mesh می باشد و این امکان را برای مشترک فراهم می آورد که به محض بروز ناپایداری در کیفیت سرویس دریافتی، بستر سرویس به بستر پایدارتر و با کیفیت تر تغییر یابد.

  روش های دریافت مشاوره تخصصی برای خرید پهنای باند اختصاصی:

  1. چت آنلاین داخل صفحه
  2.  تماس با شماره 48650-021 یا 02191010101
  3. بعد از ثبت نام در پنل مشتریان دیتاسنتر صفرویک به آدرس my.0-1.ir و ثبت تیکت فنی
  4. از طریق فرم درخواست پشتیبانی از مشاوران شرکت صفرویک

  مزایای پهنای باند اختصاصی

  استفاده از پهنای باند اختصاصی برای برقراری ارتباطات شبکه، بسیاری از مزایا را به همراه دارد. اولین و مهمترین مزیت، سرعت بالا و عدم تاخیر در انتقال داده‌ها است. با استفاده از پهنای باند اختصاصی، کاربران قادر به انتقال داده‌ها با سرعت بالا و بدون تاخیر هستند. این امر برای شرکت‌ها و سازمان‌ها که نیاز به انتقال داده‌های حجیم و حساس نیاز دارند، بسیار حائز اهمیت است.

  یکی از مزایای دیگر استفاده از پهنای باند اختصاصی، امنیت بالا است. با اختصاص یک پهنای باند اختصاصی، امکان دسترسی غیرمجاز به داده‌ها به شدت کاهش می‌یابد. در این حالت، تهدیدهای امنیتی که ممکن است در شبکه‌های عمومی وجود داشته باشند، به حداقل می‌رسند و اطلاعات شرکتی یا حساس به خوبی محافظت می‌شوند.

  همچنین، پهنای باند اختصاصی به کاربران امکان انتخاب و تنظیم پهنای باند مورد نیاز خود را می‌دهد. این امکان به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا بر اساس نیازهای خود، پهنای باند مورد نظر را انتخاب کنند و از امکانات بیشتری بهره‌برداری کنند. این امر به بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری در سازمان‌ها کمک می‌کند.

  سرویس پهنای باند اختصاصی ۲۴ ساعته

  این سرویس، بدون محدودیت حجمی است و سرعت آن اختصاصی بوده و به عنوان ایده آل ترین گزینه به منظور رفع محدودیت های موجود در شبکه های ارتباطی زمینی می باشد :

  • بدون محدودیت حجم و سرعت به صورت اختصاصی و بدون شیرینگ تا ۱۰۰۰ مگا بایت
  • ارائه IP اختصاصی
  • تعرفه قابل انعطاف و کاهش تعرفه در صورت افزایش تقاضا
  • امکان افزایش سرعت و پهنای باند در هر زمان

   

  سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی

  با تــوجه به محــدودیت های ارایه ســرویس های مــبتنی بر بستـــر مخــابراتی، شــرکت صفرویک اقــدام به ارایــه خدمات پــهنای باند اشتــراکی ثابت بر بستــر وایــرلس نموده است این سرویس دارای مزیت هایی به شرح زیر می باشد:

  • قابلیت خرید بسته های حجمی
  • تامین پهنای باند بسیار بالا تا ده برابر ADSL
  • بدون نیاز به زیر ساخت مخابراتی و هزینه بهینه نسبت به پهنای باند اختصاصی

   

  سرویس پهنای باند اختصاصی ساعتی

  این سرویس اقتصادی برای اولین بار در کشور توسط شرکت صفرویک راه اندازی گردیده است به این ترتیب که مشترکین صرفاً بر اساس ساعت های مورد نیاز می تواند از این سرویس بهره مند گردند:

  • بدون محدودیت حجم و سرعت به صورت اختصاصی و بدون شیرینگ
  • ارائه سرویس، بسته به مدت زمان مورد نیاز مشتری به پهنای باند
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و دسترسی مانیتورینگ مصرف
  • تعرفه اقتصادی و بسیار مقرون به صرفه
  • امکان افزایش سرعت و پهنای باند در هر زمان

  ارائه سرویس بر بستر فیبر نوری

  اتصال از طریق خطوط دیجیتال زمینی با کاربرد فناوری خطوط دیجیتال HDSL صفرویک شما را به ساختار اصلی شبکه اینترنت با سرعتی تا ۱۰۰۰ مگا بایت و به صورت اختصاصی متصل می نماید ، این روش بسیار مطمئن بوده و زمان غیر عملیاتی بودن خطوط وجود ندارد .

  پهنای باند اختصاصی شرکت صفرویک

  کاربردهای سرویس پهنای باند اختصاصی

  معمولاً از پهنای باند اختصاصی در موارد زیر استفاده می شود:

  ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ

  در بین شعب یک شرکت بزرگ یا شرکت‌هایی که از نرم افزارهای جامع مانند مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM استفاده می‌کنند، خرید این نوع پهنای باند یک ضرورت است؛ از طریق خرید پهنای باند اختصاصی صفرویک، شما می توانید بدون قطعی و بالاترین کیفیت، امور مهم شرکتی یا سازمانی خود را به بهترین نحو انجام دهید.

  سرویس دهنده های هاست، ایمیل مارکتینگ، اشتراک ویدیو

  معمولا سرویس دهنده های هاست، ایمیل یا اشتراک ویدیو نیازمند ترافیک بالا هستند، این شرکت ها با خرید پهنای باند اختصاصی، و دستیابی به شبکه با کیفیت پهنای باند بدون محدودیت صفرویک در زمان و هزینه های خود صرفه جویی می‌کنند.

  تلفن اینترنتی NGN

  تلفن اینترنتی NGN از طریق اینترنت کار می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی با دیگران در هر نقطه‌ای از جهان ارتباط برقرار کنند. با استفاده از این تکنولوژی، می‌توانید با کمترین هزینه به تماس‌های بین‌المللی بپردازید و از قابلیت‌هایی مانند تماس تصویری و ارسال پیام‌های صوتی نیز بهره‌برداری کنید. بنابراین شرکت هایی که این سرویس را ارایه می دهند می بایست از یک پهنای باند نامحدود و اختصاصی استفاده کنند.

  کنفرانس ویدئویی بدون قطعی با پهنای باند اختصاصی

  این نوع پهنای باند، با توجه به ویژگی ثابت بودن سرعت دریافت و ارسال اطلاعات، یک انتخاب هوشمندانه برای سازمان‌هایی است که تمایل به مدیریت جلسات  آنلاین با اینترنت پر سرعت را دارند.

  اگر می خواهید تماس تصویری برقرار کنید و نگران پایین آمدن کیفیت صدا و تصویر هستید، با پهنای باند اختصاصی صفرویک این نگرانی دیگر معنایی نخواهد داشت و می توانید بدون قطعی و با بالاترین کیفیت تماس های تصویری و جلسات خود را برگزار کنید.

  مدیریت سرور ها و گرفتن backup از سرورها

  کسب و کارهایی که اطلاعات خود را روی سرور ذخیره می‌کنند، نیازمند backup گرفتن می‌باشند. در پهنای باند اختصاصی، به علت ظرفیت بالای پهنای باند، در کمترین زمان، عملیات بازگرداندنی و استفاده از اطلاعات پشتیبان گیری انجام می‌شود.
  با مطالعه موارد بالا، اگر برای کسب و کارتان نیازمند پهنای باند اختصاصی هستید، با مشاوران ما در شرکت صفر و یک تماس بگیرید تا به شما کمک کنند سرویس متناسب با نیاز خود را تهیه کنید.

  روش های دریافت مشاوره تخصصی برای خرید پهنای باند اختصاصی:

  1. چت آنلاین داخل صفحه
  2.  تماس با شماره 48650-021 یا 02191010101
  3. بعد از ثبت نام در پنل مشتریان دیتاسنتر صفرویک به آدرس my.0-1.ir و ثبت تیکت فنی
  4. از طریق فرم درخواست پشتیبانی از مشاوران شرکت صفرویک

  چرا پهنای باند اختصاصی بخریم؟

  پهنای باند اختصاصی صفرویک علاوه بر سرعت بسیار بالا، حجمی نامحدود داشته و با امنیت بالا، پایداری داده های حساس و حیاتی سازمان شما را تضمین می کند. شما می توانید از بابت کیفیت اینترنت خود  با پهنای باند اختصاصی صفرویک کاملا مطمئن باشید.

  چنانچه سازمان هستید یا فرد اگر می خواهد از اینترنت بسیار پرسرعت و بدون قطعی و کاملا پایدار استفاده کنید، پهنای باند اختصاصی صفرویک کاملا مناسب شما بوده و انتخاب بسیار عالی و بی نقصی برای شما به حساب می آید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با کارشناسان صفرویک در ارتباط باشید.

   

  ویدئو معرفی اینترنت پهنای باند اختصاصی

  سوالات متداول پهنای باند اختصاصی

  +

  -

  مهم ترین ویژگی پهنای باند اختصاصی صفرویک چیست؟

  از ویژگی‌ها و مزایای سرویس پهنای باند اختصاصی نقطه به نقطه صفرویک، پایداری بالای آن که به دلیل وجود پاپ سایت‌های متعدد است که با اتصال مستقیم، به مرکز اصلی اینترنت کشور وصل شده که در صورت بروز ناپایداری در سرویس، بستر آن به بستر پایدارتر تغییر خواهد یافت.

  +

  -

  انواع سرویس های پهنای باند اختصاصی کدامند؟

  - سرویس پهنای باند اختصاصی ۲۴ ساعته - سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی - سرویس پهنای باند اختصاصی ساعتی - ارائه سرویس بر بستر فیبر نوری

  +

  -

  سرویس پهنای باند اختصاصی برای چه مواردی توصیه می شود؟

  - ترافیک اینترنتی - ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ - تلفن اینترنتی NGN - کنفرانس ویدیویی - مدیریت سرور ها و گرفتن backup از سرورها- جلسات آنلاین