تلفن دفتر مرکزی: 02148650 - 02191010101
منو
لیست VOD های منتخب به همراه اینترنت رایگان

مزیت استفاده از رسانه های تعاملی طرف قرارداد صفرویک

  • ترافیک رایگان
  • آرشیو به روز فیلم سینمایی و سریال
  • تماشای قانونی و آنلاین
  • زیر نویس و دوبله فارسی

تلویزیون اینترنتی یا VOD

رسانه تعاملی، این سرویس جایگزین تلویزیون‌های سنتی است و به وسیله آن شما می‌توانید در هر دستگاه و هر زمانی که بخواهید به انواع محتوای صوتی و تصویری مانند: برنامه های تلویزیونی، آهنگ ها و … دسترسی داشته باشید.

 

رسانه تعاملی یا تلویزیون های اینترنتی (VOD) یک راه حل آسان و نوین برای تماشای محتوای مورد علاقه کاربران اینترنتی می باشد. سرویس VOD این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که بتوانند در هر زمان به محتوای درخواستی خود به صورت آنلاین دسترسی یابند.

“VOD” یا همان “Video On Demand”،  سرویسی است که به شما اجازه می‌دهد با اتصال به اینترنت و به صورت آنلاین، در هر زمان و در هر نمایشگری که خودتان بخواهید، از انواع محتوای صوتی و تصویری مانند: برنامه های تلویزیونی، آهنگ ها، پخش زنده همایش ها، مستندهای جذاب، برنامه های آموزشی، مسابقات ورزشی و…استفاده کنید.

از نام آشنا ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات VOD می توان “تماشاخونه” ، “فیلیمو” و “نماوا” را نام برد که می توانید از طریق آنها محتوای مورد نظرتان را یا به صورت آنی تماشا کنید و یا روی کامپیوتر، گوشی هوشمند و تبلت ذخیره کنید تا در زمان دلخواه مشاهده کنید. این محتواها در دو بخش رایگان و غیر رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. معمولا در بخش رایگان به تعداد کمتری از محتویات دسترسی خواهید داشت اما با پرداخت مبالغ بیشتر، بسته به نوع خدمات VOD می‌توانید به محتویات بیشتری دسترسی داشته باشد.

برای بهره مندی از خدمات VOD، می توانید بدون آنکه بهایی بابت ترافیک اینترنتی بپردازید، پس از ورود به سایت شرکت های نام برده یا نصب اپلیکیشن اختصاصی آنها، با پرداخت مبلغی جزئی به صورت روزانه/ماهانه، اشتراکی را برای خود ایجاد کرده و به صورت نامحدود، هزاران ساعت از محتواهای جذاب لذت ببرید.

تفاوت سرویس VOD با دیگر سایت های دانلود محتوا

در اینجا زمانی که صحبت از محتوا به میان می آید عموما منظور محتوای ویدیویی نظیر فیلم و سریال می باشد. اما تفاوت عمده سرویس رسانه تعاملی با دیگر سایت های دانلود محتوا (فیلم سینمایی و سریال) در آن است که با استفاده از این سرویس ها محتوا را به طور قانونی و آنلاین دریافت می کنید.

مشترکین سرویس ADSL صفرویک میتوانند محتوای درخواستی خود را از طریق VOD های منتخب صفرویک با ترافیک رایگان تماشا کنند. صفرویک در راستای ارائه خدمات با کیفیت به صورت دوره ای تخفیفاتی را برای استفاده از این سرویس ها در نظر می گیرد که از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

اما یک سوال پیش می آید که آیا دانلود غیرقانونی محتوا  به صرفه تر است یا استفاده از VOD ؟

 

شاید در نگاه اول دانلود غیرقانونی فیلم برای کاربران ایرانی به‌صرفه‌تر به نظر برسد اما با نگاهی موشکافانه می‌توان به مقرون‌به‌صرفه تر بودن VODها نسبت به دانلود غیرقانونی پی‌برد. امروزه هزینه هر گیگ دانلود در ایران به‌طور میانگین چیزی حدود ۳ هزار تومان است، یعنی اگر فردی به‌طور غیرقانونی یک فیلم را دانلود کند باید چیزی حدود ۳ هزار تومان بپردازد. این درحالی‌ است که این‌‌روزها اکثرشرکت های ارائه دهنده VOD با شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت قرارداد بسته‌اند تا حجم اینترنت مشترکان‌شان در حین استفاده از VOD رایگان محاسبه شود. علاوه بر این به نظر می‌رسد در آینده‌ی نزدیک با راه‌اندازی اینترنت نامحدود، مسئله حجم و هزینه‌ی بالای آن برای کاربران VOD برطرف خواهد شد.

و در نهایت ..

vod ها که نتیجه ی مشارکت میان صدا و سیما، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هستند، فاقد هرگونه محتوای غیرقانونی می باشند و شما می توانید به راحتی در کنار خانواده به تماشای فیلم‌های موردعلاقه خود بپردازید.

سوالات متداول

+

-

تماشا از طریق VOD های طرف قرار داد صفرویک چه مزیتی نسبت به دانلود فیلم دارد؟

در صورتی که شما بخواهید یک فیلم را دانلود کنید، حجم مصرفی از شما کسر خواهد شد . اما با تماشای آنلاین از طریق VOD طرف قرارداد صفرویک شما حجمی از دست نخواهید داد.

+

-

با تماشای آنلاین ، از حجم سرویس کاسته شده، علت چیست؟

پیش از استفاده از رسانه های تعاملی ، مطمئن شوید که VPN شما خاموش باشد

+

-

آیا محتوای غیرقانونی در این شبکه ها وجود دارد؟

vod ها که نتیجه ی مشارکت میان صدا و سیما، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هستند، فاقد هرگونه محتوای غیرقانونی می باشند و شما می توانید به راحتی در کنار خانواده به تماشای فیلم‌های موردعلاقه خود بپردازید.