درباره باشگاه مشتریان صفرویک

درباره باشگاه مشتریان صفرویک

۱۳۹۷-۰۴-۲۸

باشگاه مشتریان صفر و یک

شرکت صفرویک در راستای قدردانی از مشترکین گرامی که همواره با این مجموعه همراه بوده اند و به راستی که ارزشمندترین سرمایه شرکت صفرویک هستند، بستر باشگاه مشتریان صفرویک را راه اندازی نموده است. در باشگاه مشتریان شرکت صفرویک به شما مشترکین گرامی در ازای میزان مشارکتی که با مجموعه دارید امتیازی به نشانه قدردانی از شما تعلق می گیرد. همچنین مشترکین گرامی می توانند امتیازهای دریافتی را برای استفاد از دیگر خدمات مجموعه یا مجموعه های طرف قرار داد صفر و یک مصرف کنند.

باشگاه مشتریان صفرویک چه خدماتی ارائه می کند؟

در باشگاه مشتریان صفرویک تلاش بر این است که رضایت شما مشترکین گرامی را برآورده کنیم. در همین راستا خدمات قابل ارائه برای مشترکین در حوزه های تفریحی ورزشی ، آموزشی ، خدمات درمانی ، سرویس های آنلاین و استفاده از سرویس های صفرویک با تخفیف و شرایط ویژه در نظر گرفته شده است. همچنین تیم پشتیبانی باشگاه مشتریان صفرویک همواره آماده دریافت نقطه نظر های شما مشترکین گرامی هستند در صورتی که تمایل به دریافت خدمات در حوزه خاصی را دارید ، می توانید از طریق آدرس ایمیل club@0-1.ir با ما در میان بگذارید.

اعضای برون سازمانی باشگاه مشتریان صفرویک

در باشگاه مشتریان شرکت صفرویک ، ما همچنین خوش آمد گوی افرادی هستیم که از سرویس های صفرویک استفاده نمی کنند و جز مشترکین صفرویک نمی باشند.

با عضویت در باشگاه و مشارکت در با مجموعه اعضای برون سازمانی می توانند امتیاز کسب کرده و امتیاز های خود را در تمامی گروه ها به جز گروه خدمات ویژه مشترکین صفرویک خرج نمایند.

شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی