تلفن دفتر مرکزی: 02148650 - 02191010101
منو

چرا پهنای باند اختصاصی صفرویک؟

پایداری بالایی دارد
به علت وجود پاپ سایت‌های متعدد که با اتصال مستقیم، به مرکز اصلی اینترنت کشور وصل شده اند و در صورت بروز ناپایداری، بستر سرویس تغییر یافته و از بستر پایدارتر دریافت سرویس خواهد نمود.
مشتریانش ویژه هستند
در صفرویک فارغ از این‌که چه قراردادی دارید،‌ مشکلات احتمالی با سرعت، مسئولانه و دقیق برطرف می‌شود. نیروهای صفرویک همواره و به صورت بیست و چهار ساعته و در همه‌ مسیر در کنار شما خواهند بود.
چـابک است
صفرویک هم در نصب و راه‌اندازی و هم در پشتیبانی به سرعت عمل می‌کند. به طوری که در ساعات اولیه خرید سرویس شما نصب و راه‌اندازی شده و در اختیار شماقرار می گیرد

پهنای باند اختصاصی اینترنت

برای دریافت پیش فاکتور استعلام قیمت فرم ذیل را تکمیل فرمایید


ویژگی های پهنای باند اختصاصی صفر و یک

 • اتصال پهنای باند ورودی به شرکت ارتباطات زیر ساخت از طریق فیبر نوری و ارتباطات رادیویی وایرلس بر بستر اپراتور میزبان
 • ارائه کلیه سرویس ها با پشتیبانی فنی 24 ساعته و دارای سیستم تیکتینگ و ارائه دسترسی مانیتورینگ به منظور کنترل سرعت و کیفیت
 • ارائه قرارداد تضمین کیفیت خدمات SLA با پایداری و دردسترس بودن 99.98%
 • اتصال به پهنای باند از طریق فیبر نوری ، اینترانت و MPLS
 • امکان تعیین مسیر اینترنت از طریق پروتکل مسیریابی BGP
 • امکان راه اندازی شبکه اختصاصی مجازی بین شعب مختلف سازمان
 • عدم محدودیت در ارائه سرعت تا 1000 مگا بایت

معرفی پهنای باند اختصاصی اینترنت

پهنای باند اختصاصی اینترنت یا سرویس dedicated bandwidth ، قابلیت اتصال به اینترنت را برای مشترکین و یا صاحبان کسب‌و‌کار با پایداری بی‌نظیر و پهنای باند اختصاصی فراهم می‌کند. این سرویس بدون نوسان و تاخیر در انتقال داده، با سرعت دریافت و ارسال اطلاعات برابر و کیفیت تضمین شده ارائه می گردد.

اگر قصد خرید سرور مجازی vps دارید حتما بخوانید :راهنمای خرید سرور مجازی vps ایران

پهنای باند اختصاصی و اشتراکی واژه هایی هستند که ممکن است هنگام خرید اینترنت آن ها را شنیده باشید. شاید بپرسید که پهنای اختصاصی و اشتراکی چه تفاوتی با هم دارند؟

پهنای باند اختصاصی و اشتراکی چه تفاوتی دارند؟

در پهنای باند اشتراکی شما همزمان با کاربران دیگر در شبکه شرکت سرویس دهنده از این سرویس استفاده می‌کنید که نوسان سرعت را به همراه دارد. ممکن است سرور هر از گاهی مشغول باشد و سرعت آن پایین بیاید. زیرا همزمان با شما افراد دیگری نیز در حال استفاده از سرور می باشند. امنیت ارسال اطلاعات نیز کاهش می یابد. اگر اطلاعات مهمی روی سرور قرار است بگذارید بهتر است از پهنای باند اشتراکی استفاده نکنید.

سرویس پهنای باند اختصاصی نقطه به نقطه صفرویک دارای یکی از پایدار ترین شبکه های ارتباطی وایرلس می باشد. وجود پاپ سایت های متعدد که هریک از پاپ سایت ها و مراکز توزیع اینترنت به صورت مستقیم از طریق فیبر و وایرلس به مرکز اصلی اینترنت کشور شرکت ارتباطات زیر ساخت متصل می باشد. باعث به وجود آمدن پایداری بی نظیری در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی گردیده است . این مدل که بر اساس یک الگوی بین المللی ارائه خدمات اینترنت می باشد از لحاظ سطح پوشش دهی دارای ساختار Fullmesh می باشد. که این امکان را برای مشترک فراهم می آورد که به محض بروز ناپایداری در دریافت سرویس بستر سرویس تغییر یافته و از بستر پایدارتر دریافت سرویس خواهد نمود .

سرویس های پهنای باند اینترنت اختصاصی انواع مختلفی دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد. با توجه به نیاز خود می توانید هر یک از پلن های پهنای باند اختصاصی اینترنت را انتخاب نمایید.

در صورت که درخصوص سرور اختصاصی ایران در شرکت صفرویک اطلاعاتی ندارید کلیک کنید: راهنمای خرید سرور اختصاصی ایران

سرویس پهنای باند اختصاصی ۲۴ ساعته

این سرویس، بدون محدودیت حجمی است و سرعت آن اختصاصی بوده و به عنوان ایده آل ترین گزینه به منظور رفع محدودیت های موجود در شبکه های ارتباطی زمینی می باشد :

 • بدون محدودیت حجم و سرعت به صورت اختصاصی و بدون شیرینگ تا ۱۰۰۰ مگا بایت
 • ارائه IP اختصاصی
 • تعرفه قابل انعطاف و کاهش تعرفه در صورت افزایش تقاضا
 • امکان افزایش سرعت و پهنای باند در هر زمان

 

سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی

با تــوجه به محــدودیت های ارایه ســرویس های مــبتنی بر بستـــر مخــابراتی، شــرکت صفرویک اقــدام به ارایــه خدمات پــهنای باند اشتــراکی ثابت بر بستــر وایــرلس نموده است:

 • دارای محدودیت حجم و قابلیت خرید بسته های حجمی
 • تامین پهنای باند بسیار بالا تا ده برابر ADSL
 • بدون نیاز به زیر ساخت مخابراتی و هزینه بهینه نسبت به پهنای باند اختصاصی

 

سرویس پهنای باند اختصاصی ساعتی

این سرویس اقتصادی برای اولین بار در کشور توسط شرکت صفر و یک راه اندازی گردیده است به این ترتیب که مشترکین صرفاً بر اساس ساعت های مورد نیاز می تواند از این سرویس بهره مند گردند:

 • بدون محدودیت حجم و سرعت به صورت اختصاصی و بدون شیرینگ
 • ارائه سرویس بسته به مدت زمان نیاز به مشتری به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته و دسترسی مانیتورینگ مصرف
 • تعرفه اقتصادی و بسیار مقرون به صرفه
 • امکان افزایش سرعت و پهنای باند در هر زمان

 

ارائه سرویس بر بستر فیبر نوری

اتصال از طریق خطوط دیجیتال زمینی با کاربرد فناوری خطوط دیجیتال HDSL صفرویک شما را به ساختار اصلی شبکه اینترنت با سرعت تا میزان ۱۰۰۰ مگا بایت و به صورت اختصاصی متصل می نماید ، این روش بسیار مطمئن بوده و زمان غیر عملیاتی بودن خطوط وجود ندارد .

برای دریافت مشاوره در خصوص مشخصات پهنای باند اختصاصی اینترنت و قیمت آن از طریق شماره های تماس ۴۸۶۵۰ ۰۲۱ و  ۹۱۰۱۰۱۰۱ ۰۲۱ می توانید به صورت 24 ساعته درخواست پشتیبانی از مشاوران شرکت صفرویک نمایید.

سرویس پهنای باند اختصاصی برای چه مواردی مناسب است و توصیه می شود؟

 

پهنای باند اختصاصی برای موارد زیر ضروری است.

ترافیک اینترنتی

برای مجموعه‌هایی که کارشان ایمیل، بارگذاری صفحات وب و اشتراک‌گذاری فایل‌هایی با حجم بالا است، با خرید این سرویس، در هزینه و زمان صرفه جویی می‌کنند.

 

ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ

در بین شعب یک شرکت بزرگ یا شرکت‌هایی که از CRM استفاده می‌کنند، خرید این نوع پهنای باند یک ضرورت است.

 

تلفن اینترنتی NGN

خدمات NGN خط تلفن ثابتی که اینترنتی است و قابلیت جابجایی دارد. مجموعه هایی که از تلفن اینترنتی استفاده می کنند، می‌توانند از این نوع پهنای باند نیز بهره ببرند.

 

کنفرانس ویدیویی

این نوع پهنای باند، با توجه به ویژگی ثابت بودن سرعت دریافت و ارسال اطلاعات، یک انتخاب هوشمندانه برای سازمان‌هایی است که تمایل به مدیریت جلسات با اینترنت پر سرعت را دارند.

 

مدیریت سرور ها و گرفتن backup از سرورها

کسب و کارهایی که اطلاعات خود را روی سرور ذخیره می‌کنند، نیازمند backup گرفتن می‌باشند. در این نوع پهنای باند، به علت ظرفیت بالای پهنای باند، در کمترین زمان، عملیات بازگرداندنی و استفاده از اطلاعات پشتیبان، انجام می‌شود.
با مطالعه موارد بالا، اگر برای کسب و کارتان نیازمند پهنای باند اختصاصی هستید، با مشاوران ما در شرکت صفر و یک تماس بگیرید تا به شما کمک کنند سرویس متناسب با نیاز خود را تهیه کنید.

برای سفارش بسته اینترنتی و پهنای باند اینترنت موردنظر خود می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن۴۸۶۵۰ ۰۲۱ و ۹۱۰۱۰۱۰۱ ۰۲۱ویا یا از طریق پر کردن فرم سفارش خرید، درخواست خود را به کارشناسان صفر و یک ارسال کنید.

 

ویدئو معرفی اینترنت پهنای باند اختصاصی

سوالات متداول پهنای باند اختصاصی

+

-

مهم ترین ویژگی پهنای باند اختصاصی صفرویک چیست؟

از ویژگی‌ها و مزایای سرویس پهنای باند اختصاصی نقطه به نقطه صفرو یک، پایداری بالای آن که به دلیل وجود پاپ سایت‌های متعدد است که با اتصال مستقیم، به مرکز اصلی اینترنت کشور وصل شده که در صورت بروز ناپایداری در سرویس، بستر سرویس تغییر یافته و از بستر پایدارتر دریافت سرویس خواهد نمود.

+

-

انواع سرویس های پهنای باند اختصاصی کدامند؟

- سرویس پهنای باند اختصاصی ۲۴ ساعته - سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی - سرویس پهنای باند اختصاصی ساعتی - ارائه سرویس بر بستر فیبر نوری

+

-

سرویس پهنای باند اختصاصی برای چه مواردی توصیه می شود؟

- ترافیک اینترنتی - ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ - تلفن اینترنتی NGN - کنفرانس ویدیویی - مدیریت سرور ها و گرفتن backup از سرورها