منو
پهنای باند اختصاصی اینترنت

در پهنای باند اختصاصی(Dedicated bandwidth)، به یک مشترک یا یک کسب و کار، پهنای باندی اختصاص داده می‌شود که کاربران دیگر از آن پهنای باند استفاده نمی‌کنند که این باعث سرعت پایدار می‌شود. در این سرویس به دلیل وجود زنجیره‌ای از پهنای باندها، کیفیت سرویس در تمامی ساعات، تضمین شده است و زمان پیک مصرف، سرعت سرویس تغییری نخواهد.
این پهنای باند، یک سرویس متقارن است؛ بدین معنا که در آن سرعت دریافت و ارسال اطلاعات در برابر است. از ویژگی‌های یک سرویس متقارن این است که ارتباط پایداری را فراهم می‌کند. سرعت به ندرت، دچار نوسان شده و تاخیر انتقال داده در آن کم است. پیاده‌سازی این روش با روش‌ها و تجهیزات مختلفی صورت می‌گیرد که از نظر هزینه راه‌اندازی، با سایر سرویس‌ها متفاوت است.
سرویس پهنای باند اختصاصی نقطه به نقطه صفرویک دارای یکی از پایدار ترین شبکه های ارتباطی وایرلس می باشد. وجود پاپ سایت های متعدد که هریک از پاپ سایت ها و مراکز توزیع اینترنت به صورت مستقیم از طریق فیبر و وایرلس به مرکز اصلی اینترنت کشور شرکت ارتباطات زیر ساخت متصل می باشد باعث به وجود آمدن پایداری بی نظیری در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی گردیده است .

چرا پهنای باند اختصاصی صفرویک؟
پایداری بالایی دارد
به علت وجود پاپ سایت‌های متعدد که با اتصال مستقیم، به مرکز اصلی اینترنت کشور وصل شده اند و در صورت بروز ناپایداری در، بستر سرویس تغییر یافته و از بستر پایدارتر دریافت سرویس خواهد نمود.
مشتریانش ویژه هستند
در صفر و یک فارغ از این‌که چه قراردادی دارید،‌ مشکلات احتمالی با سرعت، مسئولانه و دقیق برطرف می‌شود. نیروهای صفر و یک همواره و به صورت بیست و چهار ساعته و در همه‌ مسیر در کنار شما خواهند بود.
چـابک است
صفر و یک هم در نصب و راه‌اندازی و هم در پشتیبانی به سرعت عمل می‌کند. به طوری که در ساعات اولیه خرید سرویس شما نصب و راه اندازی شده و در اختیار شماقرار می گیرد
در صورت تمایل می توانید از طریق فرم زیر برای درخواست پهنای باند اختصاصی و یا دریافت مشاوره اقدام نمایید:سوالات متداول

+

-

مهم ترین ویژگی پهنای باند اختصاصی صفرویک چیست؟

از ویژگی‌ها و مزایای سرویس پهنای باند اختصاصی نقطه به نقطه صفرو یک، پایداری بالای آن که به دلیل وجود پاپ سایت‌های متعدد است که با اتصال مستقیم، به مرکز اصلی اینترنت کشور وصل شده که در صورت بروز ناپایداری در سرویس، بستر سرویس تغییر یافته و از بستر پایدارتر دریافت سرویس خواهد نمود.

+

-

انواع سرویس های پهنای باند اختصاصی کدامند؟

- سرویس پهنای باند اختصاصی ۲۴ ساعته - سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی - سرویس پهنای باند اختصاصی ساعتی - ارائه سرویس بر بستر فیبر نوری

+

-

سرویس پهنای باند اختصاصی برای چه مواردی توصیه می شود؟

- ترافیک اینترنتی - ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ - تلفن اینترنتی NGN - کنفرانس ویدیویی - مدیریت سرور ها و گرفتن backup از سرورها

ویژگی های پهنای باند اختصاصی صفر و یک
  • اتصال پهنای باند ورودی به شرکت ارتباطات زیر ساخت از طریق فیبر نوری و ارتباطات رادیویی وایرلس بر بستر اپراتور میزبان
  • ارائه کلیه سرویس ها با پشتیبانی فنی 24 ساعته و دارای سیستم تیکتینگ و ارائه دسترسی مانیتورینگ به منظور کنترل سرعت و کیفیت
  • ارائه قرارداد تضمین کیفیت خدمات SLA با پایداری و دردسترس بودن 99.98%
  • اتصال به پهنای باند از طریق فیبر نوری ، اینترانت و MPLS
  • امکان تعیین مسیر اینترنت از طریق پروتکل مسیریابی BGP
  • امکان راه اندازی شبکه اختصاصی مجازی بین شعب مختلف سازمان
  • عدم محدودیت در ارائه سرعت تا 1000 مگا بایت