Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

درباره صفر و یک

شرکت مهندسی صفر و یک پرداز با نام تجاری صفرویک و مجوز رسمی از سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیوئی از سال 1377 همزمان با گسترش شبکه اینترنت در ایران ، فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل با دانش، مجرب و بهترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا ، همواره در تلاش بوده است خود را با جهت گیری های سریع دنیای فن آوری همسو نموده و خدماتی با کیفیت و درخور نیاز مشتریان ارائه نماید.

صفرو یک پرداز بر این باور است که استفاده از تکنولوژی روز به تنهایی و بدون اعتلای دانش همکاران داخل شرکت و مشتریان، امکان پذیر نمی باشد ؛ از این رو همکاران صفرویک پرداز همواره سعی در دستیابی به تازه های این صنعت و انتقال دانش آن به مشتریان خود را دارند .

صفرویک بقا و پایداری خود را در گرو رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده می­داند

شرکت صفر و یک پرداز از یک سو با گسترش محدوده پوشش دهی خود به سراسر کشور از طریق اخذ پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت ( Servco ) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و از سوی دیگر با پشتیبانی 24 ساعته سرویس ها و خدمات و استفاده از تجهیزات سخت افزاری باکیفیت امکان ارائه خدمات ارتباطی مطمئن و مناسبی را برای مشتریان در طول شبانه روز فراهم نموده است.

مجموعه مدیران و کارکنان صفر و یک پرداز با پیاده سازی الگو های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی همواره در تلاش به منظور ارتقای سطح کیفیت خدمات خود و رضایت مندی مشتریان خود می باشند .

پیام مدیرعامل صفر و یک

مجید فتاحی

صفر و یک تک‌تک مشتریان خود را ویژه می‌بیند و خدمتی ویژه به آن‌ها عرضه می‌دارد. از روز اول تا آخرین روز همکاری‌مان تعهد می‌دهیم که همواره برای شما حق انتخاب قائل باشیم، پشتیبانیِ همیشگی، مسئولانه و صادقانه ارائه دهیم. نیروهای به‌روز، توانمند، باانگیزه و پر تلاش به‌کار بگیریم و در تمام تجهیزاتمان اصل بهترین کیفیت را رعایت کنیم.
صفر و یک به عنوان شرکتی موفق در خدمات شبکه با بیش از سالها تجربه موفق، ارائه خدمات به چندین برج‌ و مجتمع‌ خانگی، اداری و تجاری، هزاران کاربر خانگی و صدها مشتری سازمانی را در کارنامه خود دارد.

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

اهداف صفر و یک

صفر و یک با جذب نیروهای متخصص، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و … ایجاد نمود و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های استان تهران شد.

  • توسعه و بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت یکپارچه
  • توسعه کار تیمی از طریق تبدیل دانش فردی به دانش تیمی
  • ارتقای سطح دانش، مهارت و صلاحیت سرمایه های های آموزش طریق ازانسانی اثربخش
  • توسعه بازار و افزایش درآمد و سودآوری
  • شناخته شدن به عنوان پیشرو در ارائه خدمات اینترنتی و ارتقای رتبه تجاری شرکت
  • توسعه فرهنگ مشتری مداری و ارتقای سطح رضایت مشتریان
  • ارتقای سطح کیفیت خدمات و محصولات
مجوز ها و افتخارات صفر و یک
0-1_جایزه_کیفیت_آسیاتک
0-1_همایش_کیفیت_خدمات
0-1_تندیس_تقدیر
0-1_مجوز_servco
0-1_پروانه_ISP
0-1_لوح_تقدیر
0-1_جایزه_کیفیت_آسیاتک
zeroone_aqa
تندیس کیفیت صفر و یک
جایزه کیفیت آسیاتک
ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت
IQNet مجوز شبکه جهانی کیفیت
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.