تلفن دفتر مرکزی: 02148650 - 02191010101
منو

چرا اینترنت +adsl2 پرسرعت صفرویک؟

سرعت اینترنتش واقعی است
صفرویک متعهد می‌شود هیچ‌گاه سهم مشتریان خود از اینترنت را کم و زیاد نکند. سرعت شما همواره همان خواهد بود که در قرارداد ذکر شده است.
مشتریانش ویژه هستند
در صفرویک فارغ از این‌که چه قراردادی دارید،‌ مشکلات احتمالی با سرعت، مسئولانه و دقیق برطرف می‌شود. نیروهای صفرویک همواره و به صورت بیست و چهار ساعته و در همه‌ مسیر در کنار شما خواهند بود.
چـابک است
صفرویک هم در نصب و راه‌اندازی و هم در پشتیبانی به سرعت عمل می‌کند. به طوری که در ساعات اولیه خرید سرویس شما نصب و راه‌اندازی شده و در اختیار شماقرار می گیرد.

خرید اینترنت ADSL پر سرعت

برای دریافت پیش فاکتور استعلام قیمت فرم ذیل را تکمیل فرمایید

  ثبت نام قیمت سرویس (تومان)  سرویس برنزی
  12,500 سرویس برنزی-سرعت 512 کیلوبایت -حجم منصفانه 4 گیگ داخلی معادل 2 گیگ بین الملل در ماه
  20,000 سرویس برنزی-سرعت 1 مگابیت -حجم منصفانه 10 گیگ داخلی معادل 5 گیگ بین الملل در ماه
  25,000 سرویس برنزی-سرعت 2 مگابیت -حجم منصفانه 10 گیگ داخلی معادل 5 گیگ بین الملل در ماه
  40,000 سرویس برنزی-سرعت 4 مگابیت -حجم منصفانه 20 گیگ داخلی معادل 10 گیگ بین الملل در ماه
  50,000 سرویس برنزی-سرعت 8 مگابیت -حجم منصفانه 25 گیگ داخلی معادل 12.5 گیگ بین الملل در ماه
  80,000 سرویس برنزی-سرعت 16 مگابیت -حجم منصفانه 40 گیگ داخلی معادل 20 گیگ بین الملل در ماه
  ثبت نام قیمت سرویس (تومان)  سرویس نقره ای
  50,000 سرویس نقره ای کم حجم -سرعت 2 مگابیت -حجم منصفانه 30 گیگ داخلی معادل 15 گیگ بین الملل در ماه
  80,000 سرویس نقره ای کم حجم-سرعت 4 مگابیت -حجم منصفانه 60 گیگ داخلی معادل 30 گیگ بین الملل در ماه
  100,000 سرویس نقره ای کم حجم-سرعت 8 مگابیت -حجم منصفانه 80 گیگ داخلی معادل 40 گیگ بین الملل در ماه
  160,000 سرویس نقره ای کم حجم-سرعت 16 مگابیت -حجم منصفانه 160 گیگ داخلی معادل 80 گیگ بین الملل در ماه

  – خرید سرویس های جدول فوق به صورت ۶و۱۲ماهه ،به ترتیب شامل ۵و۱۰ درصد تخفیف است. ( توجه، این تخفیف برروی سرویس های برنزی اعمال نمی شود)
  – حجم سرویسهای ۳،۶،۱۲ماه به صورت ضریبی از حجم یکماهه طبق جدول فوق که به صورت یکجا در سرویس مشترکین اعمال خواهد شد.
  – هزینه نصب و راه اندازی این سرویس 4۰.۰۰۰ تومان است.
  – هزینه ایاب و ذهاب جهت نصب و راه اندازی و رفع خرابی 8۰.۰۰۰ تومان است.
  – هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران(مطابق مصوبه شماره۲ جلسه۳۲۳سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی )،۶۰.۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام اولیه از مشترکین دریافت خواهد شد.
  – مبلغ مالیات ارزش افزوده به سرویسها اضافه خواهد شد.
  – ترافیک پیام رسان های داخلی مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ،طبق مصوبه ۲۶۵ بصورت یک سوم بها محاسبه می شود.
  -منظور از ترافیک بین الملل ،هر ترافیک با میزبانی خارجی می باشد و ترافیک داخلی ،هر ترافیک با میزبانی داخلی است .نام آنها در این لیست درج شده است .

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر مصوبه ۲-۱۷۷و۲۶۶و ۲۶۸و 251 سازمان تنظیم مقررات را مطالعه فرمایید.

  سرویس های برنزی جدول فوق به ترتیب دارای کد تایید سازمان به شماره 522989. 522990. 524706 . 574210. 524714 . 524718 می باشد .

  سرویس های نقره ای جدول فوق به ترتیب دارای کد تایید سازمان به شماره 524722 . 524726. 524730 . 524734 می باشد .

  سرویس قیمت سرویس (تومان) کدسازمان
  قیمت هر گیگ حجم اضافه 0 تماس با واحد فروش
  پس  از اقدام برای خرید اینترنت +ADSL2 صفرویک به این نکته دقت فرمایید که سرویس‌ها به فراخور وجود امکانات مخابراتی در شهرها و مراکز مخابراتی مختلف ارایه خواهند شد. برای آگاهی از امکان ارایه خدمات اینترنت +ADSL2 صفرویک  در مرکز مخابراتی محل سکونت‌تان، کافی‌ست با کارشناسان فروش صفرویک (تلفن 02148650 )تماس بگیرید یا سفارش خود را از طریق سایت  ثبت و ارسال فرمایید.در نظر داشته باشید برای خرید آنلاین بسته‌های اینترنت به محض ورود به وب‌سایت خرید آنلاین ابتدا باید امکان سرویس‌دهی در مرکز مخابراتی محل سکونت خود را بررسی کنید.
  قیمت بسته‌های ترافیکی
  با توجه به آن‌که قیمت ترافیک داخلی (وب‌سایت‌های منتخب ایران) به‌صورت نیم‌بها (نصف تعرفه ترافیک اینترنت “بین‌الملل”) محاسبه می‌شود، ترافیک معادل داخلی برای هر بسته دو برابر ترافیک بین‌الملل خواهد بود.

  ویژگی های ADSL2+

  • كاربري آسان و بي دردسر
  • دسترسي به اينترنت پرسرعت به صورت شبانه روزی
  • سرعت بالا
  • كيفيت مناسب
  • عدم مشغولی خط تلفن و امكان استفاده همزمان از تلفن و اينترنت
  • ارتباط پر سرعت ( تا 40 برابر بيشتر از Dialup)
  • هزينه ثابت ماهانه
  • عدم نياز به شماره گيري و وارد كردن Username و Password
  • هزينه اي ارزان تر نسبت به Wireless
  • پوشش دهی تمامی مراکز مخابرات در شهر تهران

  معرفی اینترنت پرسرعت +ADSL2 صفرویک

  به وسیله‌ی اینترنت پرسرعت بی سیم خانگی +ADSL2 و یک خط تلفن، به صورت دائم و با سرعتی بالا بدون نیاز به تجهیزات پیچیده و خاص، فقط با یک مودم ADSL و تفکیک کننده (Splitter) به سادگی به دنیای اینترنت متصل شوید. به این طریق می توانید از اینترنت پرسرعت ADSL خانگی استفاده کنید.

  ADSL يا Asymmetric Digital Subscriber Line فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی  و در اختيار كاربران اداری و خانگی شرکت صفرویک قرار گرفته است.

  اینترنت ADSL پرسرعت و اینترنت پرسرعت +ADSL2

  اینترنت پرسرعت ADSL فناوری است که برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی اینترنت ، طراحی و در اختیار کاربران شرکت صفر و یک قرار گرفته است. با بهره گیری از این فناوری کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند.

  برای اطلاعات بیشتر در زمینه اینترنت vdsl بخوانید : اینترنت vdsl

  در توضیح آن باید گفت کاربران نیازی به استفاده از تجهیزات خاص و پیچیده ای ندارند و تنها با یک مودم ADSL و یک تفکیک کننده (Splitter) می توانند به سادگی به این فناوری دست پیدا کنند. جهت استفاده همزمان از صوت و دیتا لازم است فرکانس های گفته شده از هم تفکیک گردد. برای این منظور از جداکننده استفاده می گردد.

  اینترنت adsl

  اینترنت adsl صفرویک

  اینترنت ADSL یک انتخاب محبوب برای بسیاری از خانواده ها است، زیرا یک گزینه قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای دسترسی به اینترنت ارائه می دهد. صفرویک، یک شرکت ارائه دهنده اینترنت پیشرو، خدمات اینترنت ADSL با کیفیت بالا را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای مشتریان خود طراحی شده است. در این مقاله به مزایای اینترنت ADSL و اینکه چگونه صفرویک به عنوان یک ارائه دهنده برتر در صنعت متمایز می شود، خواهیم پرداخت.

  مزایای اینترنت ADSL چیست؟

  اینترنت ADSL در صفرویک اتصال قابل اعتمادی را ارائه می دهد، به این معنی که می توانید بدون وقفه به اینترنت دسترسی داشته باشید. این امر به ویژه برای کسانی که از خانه کار می کنند یا برای نیازهای سرگرمی خود به اینترنت تکیه می کنند بسیار مهم است.

  قیمت مقرون به صرفه اینترنت پرسرعت صفرویک

  اینترنت ADSL گزینه ای مقرون به صرفه برای دسترسی به اینترنت است و صفرویک قیمت رقابتی متناسب با بودجه مشتریان خود را ارائه می دهد. با طرح ها و بسته های مختلف موجود، مشتریان می توانند طرحی را انتخاب کنند که متناسب با نیاز و بودجه آنها باشد.

  خدمات با کیفیت بالای صفرویک

  صفرویک متعهد به ارائه خدمات اینترنت ADSL با کیفیت بالا به مشتریان خود است. این شرکت با زیرساخت های پیشرفته و تیمی از متخصصان با تجربه، اطمینان می دهد که مشتریانش اتصال اینترنتی قابل اعتماد و سریع دریافت می کنند.

  خدمات دهی اینترنت ADSL

  صفرویک برای رضایت مشتری ارزش زیادی قائل است و خدمات مشتری عالی را به مشتریان خود ارائه می دهد. با یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته، مشتریان می توانند در مورد هر مشکلی که ممکن است با سرویس اینترنت ADSL خود داشته باشند، کمک دریافت کنند و تجربه ای روان و بدون دردسر را تضمین کنند.

  اینترنت ADSL یک گزینه قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای دسترسی به اینترنت است و صفرویک به عنوان ارائه دهنده برتر در این صنعت متمایز است. صفرویک با اتصال قابل اعتماد، قیمت مقرون به صرفه، خدمات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان، تجربه اینترنت ADSL درجه یک را برای مشتریان خود فراهم می کند.

  راهنمای خرید اینترنت پرسرعت خانگی

  اینترنت پرسرعت خانگی بیسیم در واقع نوعی از خدمات ADSL ها می باشد که ارتباط یا همان فرکانس های قابل دسترسی نامتقارن بوده و سرعت دریافت داده ها به مراتب بیشتر از ارسال آنها خواهد بود. و از آنجا که سیگنال بر روی کابل های تلفن معمولی مسافت زیادی را نمی توانند طی کنند. قبل از خرید اینترنت خانگی بهتر است بدانید که اینترنت پرسرعت خانگی در فواصل اندک قابل استفاده است که معمولا کمتر از ۵ کیلومتر می باشد.

  در اینترنت خانگی ADSL معمولی نرخ ارسال داده از ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه آغاز شده و در فاصله ۱/۵ کیلومتر (۵۰۰۰ فوت ) از دفتر مرکزی یا پایانه اصلی ، تا ۸ مگابیت بر ثانیه افزایش می‌یابد. حداقل نرخ دریافت داده نیز ۶۴ کیلو بیت بر ثانیه می باشد که معمولا به ۱۲۸ یا ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه نیز می رسد.

  برای خرید اینترنت پرسرعت لازم است تا با بررسی شرایط به خصوص و رعایت نکات خاص بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. از موارد بسیار مهم در این رابطه می توان اشاره کرد به:

  • در نظر گرفتن کشش و نوع خط تلفن
  • میزان فاصله از دکل های شرکت ارائه دهنده اینترنت
  • میزان مصرف اینترنتی در مدت مشخص
  • هزینه های خرید ترافیک اضافی اینترنت
  • پشتیبانی شرکت ارائه دهنده اینترنت

  در نظر گرفتن کشش و نوع خط تلفن

  کشش خط به شما اجازه می دهد تا بتوانید سرعت معینی از اینترنت را در اختیار داشته باشید، از این رو لازم است تا در هنگام خرید سرویس اینترنت پرسرعت، به میزان کشش خط خود توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که در صورتی که سرعت قابل ارائه از کشش خط شما بیشتر باشد، نمی توانید از حداکثر توان سرویس خود بهره مند شوید.

  نحوه مطلع شدن از میزان کشش خط برای اینترنت ADSL2+

  یکی از بهترین راه ها برای مطلع شدن از میزان کشش خط این است که در هنگام خرید سرویس به صورت مستقیم با کارشناسان شرکت ارائه دهنده اینترنت خود در تماس باشید. در مجموعه صفرویک شما می توانید در سریع ترین زمان و بدون معطلی از میزان کشش خط خود مطلع و همچنین از پیشنهادات مشاوران ما برای مناسب ترین اینترنت بهره مند شوید. صفرویک ارائه دهنده سرویس های متنوع اینترنت در اقصی نقاط ایران می باشد.

  میزان کشش خط برای اینترنت ADSL

  میزان کشش خط برای اینترنت ADSL2+

  میزان فاصله از دکل های شرکت ارائه دهنده اینترنت

  برای اینکه اتصالات مناسبی با اینترنت خود داشته باشید، لازم است تا از مرکز مخابراتی و شرکت ارائه دهنده اینترنت خود در فاصله مناسبی قرار داشته باشید. در این صورت می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای از اینترنت پرسرعت خود لذت ببرید.

  هر چه میزان فاصله کمتر باشد، سیگنال های دریافتی شما بر حسب موقعیت مکانی محل سکونت، قونی تر می شود و در نتیجه می توانید از اینترنت پایدار تری بهره مند شوید. البته در برخی شرکت های ارائه دهنده اینترنت نظیر صفرویک، تحمین فاصله در همان وهله اول برای شما صورت می گیرد تا بتوانید به بهترین مرکز اتصالات صفرویک متصل شده و از اینترنت ADSL2+ واقعی لذت ببرید.

  میزان مصرف اینترنت adsl

  در هنگام خرید سرویس، یکی از تعیین کننده ترین مسائل، میزان مصرف و حجم درخواستی شما می باشد. تشخیص میزان مصرف به صورت درست سبب می شود تا از خرید ترافیک اضافی جلوگیری شود و بتوانید بدون دغدغه از سرویس خود استفاده نمایید. از طرفی دیگر در صفرویک بسته های ویژه ای در نظر گرفته شده است تا در صورت اتمام ترافیک سرویس خود بتوانید به صورت ساعتی و حجمی از اینترنت پرسرعت با بهترین قیمت، بهره مند شوید.

  هزینه های خرید ترافیک اضافی اینترنت پرسرعت خانگی

  حتی اگر بتوانید حجم سرویس خود را به درستی مشخص کنید، باز هم در برخی مواقع لازم می شود تا از اینترنت بیشتری استفاده نمایید، چرا که ممکن است بازی ها آپدیت های سنگین بدهند، نیاز به دانلود برنامه های سنگین برای پروژه های خاص داشته باشید، نیاز به تماشای ویدیو به صورت آنلاین و … از مواردی هستند که سبب می شوند تا به حجم های اضافی نیاز پیدا کنید. از این رو برای رفع این نیاز می توانید از خدمات سرویس های حجمی و ساعتی صفرویک استفاده نمایید که به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرند و می توانید با بهترین قیمت آن ها را تهیه نمایید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان صفرویک در ارتباط باشید.

  پشتیبانی شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت

  پشتیبانی از مهم ترین مواردی است که سبب می شود تا اینترنت پرسرعت ADSL2+ برای شما بیشترین و بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد. در واقع وجود پشتیبانی 24 ساعته و در هفت روز هفته از ویژگی کادر مجرب پشتیبانان صفرویک است که در هر زمانی از شبانه روز بدون معطلی و انتظار می توانید برای رفع مشکل خود در تماس باشید.

  اینترنت پرسرعت خانگی

  شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت

  مزایای اینترنت پرسرعت +ADSL2

  اینترنت پرسرعت خانگی در دنیای امروز که بیشتر کار، سرگرمی و ارتباطات ما به صورت آنلاین انجام می شود، به یک ضرورت تبدیل شده است. اینترنت با سرعت بالا به ما امکان می دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را پخش کنیم، از راه دور کار کنیم و بدون وقفه با عزیزان خود ارتباط برقرار کنیم. از مزایای اینترنت خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اتصال بسیار سریع و راحت
  • استفاده از خط تلفن بدون مشغول شدن خط
  • سرعت بالا (حداقل ۴۰ برابر سرویس Dial Up)
  • کیفیت و پایداری بسیار مناسب‌تر نسبت به Dial Up
  • اتصال دائم به شبکه اینترنت
  • هزینه ثابت ماهیانه
  • هزینه اضافه بر هزینه ثابت ماهیانه به قبض تلفن اضافه نخواهد شد.

  برای سفارش بسته اینترنتی موردنظر خود می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۴۸۶۵۰ ۰۲۱ و  ۹۱۰۱۰۱۰۱ ۰۲۱ ویا یا از طریق پر کردن فرم سفارش خرید، درخواست خود را به کارشناسان صفر و یک ارسال کنید.

  مزایای اینترنت پرسرعت خانگی

  از مزایای اینترنت پرسرعت خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سرعت دانلود و آپلود سریعتر

  اینترنت پرسرعت خانگی سرعت دانلود و آپلود سریع تری را ارائه می دهد، به این معنی که می توانید فایل های حجیم را به سرعت دانلود کنید و محتوا را به طور یکپارچه در اینترنت آپلود کنید. این امر به ویژه برای گیمرها، سازندگان محتوا و کسانی که در خانه کار می کنند بسیار مهم است.

  سرعت بسیار بالا با اینترنت بدون وقفه صفرویک

  با اینترنت پرسرعت خانگی، می توانید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را بدون بافر پخش کنید. این به شما امکان می دهد از سرگرمی های خود بدون وقفه لذت ببرید و تجربه کلی بهتری داشته باشید.

  ویدئو کنفرانس قابل اعتماد

  در دنیای امروز، ویدئو کنفرانس به یک ضرورت برای ارتباطات کاری و شخصی تبدیل شده است. اینترنت پرسرعت خانگی تضمین می‌کند که کنفرانس‌های ویدیویی شما روان و بدون وقفه و با کیفیت صوتی و تصویری واضح باشد.

  ثبت نام اینترنت صفرویک

  قبل از ثبت نام برای اینترنت پرسرعت در صفرویک، بررسی کنید که آیا خدمات ما در منطقه شما موجود است یا خیر. می توانید این کار را با مراجعه به وب سایت ما یا تماس با تیم خدمات مشتری ما انجام دهید.

  1- طرح خود را انتخاب کنید

  پس از تأیید در دسترس بودن، یک طرح اینترنت پرسرعت متناسب با نیازهای شما انتخاب کنید. ما طیف وسیعی از طرح‌ها را ارائه می‌دهیم که نیازهای مختلف استفاده از اینترنت را برآورده می‌کنند، از مرور اولیه تا پخش جریانی سنگین و بازی.

  2- مشخصات خود را ارسال کنید

  پس از انتخاب طرح خود، مشخصات خود را در وب سایت ما یا با تماس با تیم خدمات مشتری ما ارسال کنید. شما باید نام، آدرس و اطلاعات تماس خود را ارائه دهید.

  3- یک قرار برای نصب تجهیزات زمان بندی کنید

  هنگامی که اطلاعات شما را دریافت کردیم، تیم ما قرار نصب را در زمانی که برای شما مناسب باشد برنامه ریزی می کند. تکنسین های ما تجهیزات لازم را نصب می کنند و اطمینان حاصل می کنند که شما به اینترنت پرسرعت متصل هستید.

  4- از اینترنت پرسرعت لذت ببرید

  بعد از نصب می توانید با صفرویک از اینترنت پرسرعت لذت ببرید. تیم خدمات مشتری ما به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است تا در مورد هر گونه سوال یا نگرانی به شما کمک کند.

  چرا صفرویک را برای ثبت نام اینترنت پرسرعت انتخاب کنید؟

  در صفرویک، ما متعهد به ارائه خدمات اینترنتی با کیفیت بالا به همه مشتریان خود هستیم. ما طرح های مقرون به صرفه internet پرسرعت را ارائه می دهیم که تمام نیازهای استفاده از اینترنت را برآورده می کند. تیم ما برای اطمینان از داشتن یک تجربه اینترنتی یکپارچه، از ثبت نام تا نصب و فراتر از آن، اختصاص داده شده است.

  در پایان، اگر به دنبال یک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت مطمئن هستید، صفرویک بهترین انتخاب است. با برنامه های اینترنتی سریع و مقرون به صرفه ما، می توانید از مرور، استریم، و بازی یکپارچه لذت ببرید. برای ثبت نام اینترنت پرسرعت و بهره مندی از خدمات اینترنتی مطمئن، همین امروز با ما تماس بگیرید.

  ویدئو اینترنت adsl خانگی

  سوالات متداول اینترنت پرسرعت ADSL

  +

  -

  عوامل تاثیر گذار برکیفیت سرویس +ADSL2 کدام است؟

  مهمترین عاملی که در سرعت و عملکرد adsl تاثیرگذار است کیفیت خط تلفن میباشد که ارتباط مستقیمی با فاصله مشترک تا مرکز مخابراتی دارد. قدیمی بودن سیم‌کشی ساختمان، وجود اشکال در پریز و سیم های تلفنی ، اتصالات نامناسب سر خط و... مواردی هستند که باعث کاهش کیفیت خط میشوند.

  +

  -

  منظور از حجم fup یا آستانه مصرف منصفانه چیست ؟

  آستانه مصرف منصفانه کاربر که به اختصار (fair usage policy) نامیده می شود عبارت است از حداکثر میزان ترافیکی که مشترک میتواند در یک دوره و با همان سرعتی که سرویس را خریداری کرده استفاده کند. درضمن مصرف هرگیگ از ترافیک بین الملل دو برابر مصرف هرگیگ از ترافیک داخلی محاسبه می شود.

  +

  -

  اصطلاح خط رانژه یعنی چه؟

  خط رانژه شده خط تلفنی است که می‌تواند voice و data را هم‌زمان با هم روی یک خط منتقل کند. بنابراین قابلیت ارایه‌ی سرویس ADSL را داراست. قبل از این که بتوانید از خط تلفن خود به عنوان خط ADSL استفاده کنید باید این خط از طرف مخابرات و به درخواست شرکت ارایه دهنده‌ی سرویس، رانژه شود.

  +

  -

  چه مدت زمانی طول می کشد تا سرویس +ADSL2 پس از عقد قرارداد راه اندازی شود؟

  پس از واریز وجه به حساب صفرویک، اگر خط مورد نظر دارای بدهی نباشد و مرکز دارای محدودیت نباشد پس از تخصیص پورت به طور معمول سه روز ۷۲ ساعت کاری طول می کشد تا خط تلفن شما از طرف مخابرات رانژه شود. پس از آن نیز تا دو روز آینده عملیات فعال سازی صورت می گیرد در این بازه شما می توانید نسبت به نصب (بسته به درخواست شما بصورت تلفنی یا حضوری) اقدام نماید.