منو
اینترنت پرسرعت بیسیم ( وایرلس خانگی )

از سرویس اینترنت وایرلس یا اینترنت پرسرعت بیسیم اشتراکی به عنوان انقلابی در ارایه خدمات اینترنت یاد می‌شود. هدف از ارائه این سرویس ، رفع محدودیت های زیر ساخت های مخابرات برای ارائه سرویس اینترنت پر سرعت می باشد.

اینترنت وایرلس نوعی از خدمات اینترنتی است که در زیرساخت آن از کابل و خط تلفن استفاده نمی‌شود. در این سرویس، فراهم کردن اینترنت بر مبنای فرکانس‌های رادیویی است. ارائه این سرویس به‌صورت Point To Point است. یعنی برای هر مشتری یک رادیو سمت پاپ قرار داده می‌شود و یک فرکانس اختصاصی به هر مشترک ارسال می‌شود.

امروزه بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری و یا حتی برخی مجتمع‌های مسکونی که نیازمند اینترنت پرسرعت خانگی با کیفیت بالا و بدون قطعی هستند، این نوع اینترنت را تهیه می‌کنند. اینترنت وایرلس، نامی است که این روزها زیاد به گوشمان می‌خورد. شاید به نظر برسد که منظور همان wifi است؛ درحالی که این گونه نیست، اینترنت وایرلس زیرساختی متفاوت دارد.

چرا اینترنت وایرلس صفرویک
سرعت اینترنتش واقعی است
صفر و یک متعهد می‌شود هیچ‌گاه سهم مشتریان خود از اینترنت را کم و زیاد نکند. سرعت شما همواره همان خواهد بود که در قرارداد ذکر شده است.
مشتریانش ویژه هستند
در صفر و یک فارغ از این‌که چه قراردادی دارید،‌ مشکلات احتمالی با سرعت، مسئولانه و دقیق برطرف می‌شود. نیروهای صفر و یک همواره و به صورت بیست و چهار ساعته و در همه‌ مسیر در کنار شما خواهند بود.
چـابک است
صفر و یک هم در نصب و راه‌اندازی و هم در پشتیبانی به سرعت عمل می‌کند. به طوری که در ساعات اولیه خرید سرویس شما نصب و راه اندازی شده و در اختیار شماقرار می گیرد
در صورت تمایل می توانید از طریق فرم زیر برای درخواست اینترنت وایرلس پرسرعت و یا دریافت مشاوره اقدام نمایید:

سوالات متداول

+

-

بیشترین سرعت سرویس اینترنت پرسرعت بیسیم اشتراکی چقدر است؟

در سرویس اینترنت بیسیم اشتراکی ، سرعت های بالایی از 50Mbps ،20 Mbps تا 100Mbps قابل ارائه است.

+

-

سخت‌افزارهای موردنیاز برای نصب و راه‌اندازی اینترنت پرسرعت‌ بی‌سیم کدامند؟

رادیو وایرلس - اکسس پوینت - کابل شبکه - ملزومات جهت افزایش ارتفاع

+

-

به طور کلی اینترنت وایرلس به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

به تمام کسانی که می خواهند از مزایای یک اینترنت پرسرعت، با قابلیت پایداری بالا و بدون قطعی بهره‌مند شوند.

برخی از مزایای اینترنت پرسرعت خانگی صفرویک
  • تامین پهنای باند بسیار بالا (تا ده برابر بیش از ADSL) از طریق سیم تلفن برای کاربران
  • کیفیت ثابت و نوسان اندک خدمات
  • امکان بهره‌گیری از خدمات آنلاینی که نیاز به پهنای باند بالاتر دارند (تماشای آنلاین ویدیو، مکالمات صوتی و تصویری بر بستر اینترنت) .....
  • هزینه بهینه در مقایسه با پهنای باند و کـیفیت خدمات که علاوه بر مشتریان اداری امکان استفاده از این خدمات را برای مشترکین خانگی فراهم می‌سازد.