تلفن دفتر مرکزی: 02148650 - 02191010101
منو

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ir01/public_html/0-1/newtheme/wp-content/themes/rayan_0_1/page-template/services_tpl.php on line 818

اینترنت سازمانی

هر کسب و کاری برای اینکه بتواند بیش از پیش پیشرفت کند نیازمند به یک اینترنت پرسرعت است. این اینترنت پرسرعت باید دارای ویژگی هایی نظیر سرعت پایدار و بالا، پشتیبانی قوی، قیمتی مناسب و به طور کل هر آنچه که یک کسب و کار برای دسترسی به دنیای بین المللی از طریق اینترنت دارد داشته باشد. به این نوع اینترنت، اینترنت سازمانی گفته می شود که برای هر شغلی نیاز است.

اینترنت سازمانی اینترنتی نیست که که حد مشخصی داشته باشد. درواقع اینترنت سازمانی نوعی از اینترنت های پرسرعت است که می توان در انواع مختلفی آن را پیاده سازی کرد. این اینترنت در تقسیم بندی های مختلفی تحویل سازمان ها و انواع شرکت ها داده می شود تا بتوانند به بهترین نحو خدمات خود را ارئه دهند.

شرکت صفرویک با بیش از 23 سال سابقه ارائه خدمات اینترنتی و سرور مجازی و انواع خدمات شبکه در بحث اینترنت سازمانی مواردی چون

را ارائه کرده و همواره رضایت مشتریان را سرلوحه ارائه خدمات خود قرار داده است.

با اینترنت سازمانی شرکت شما گامی رو به جلو برداشته و با سرعتی بی نظیر می تواند کسب و کار خود را به ثمر بخشی بی نظیری برساند.

 

اینترنت سازمانی صفرویک

چرا باید از اینترنت سازمانی استفاده کرد؟

همانطور که پیش تر نیز گفته شد، اینترنت مناسب سازمان ها دارای ویژگی هایی است که به طور اختصاصی برای کسب و کارها و سازمان ها طراحی شده است. در واقع از ویژگی های اینترنت سازمانی به خصوص در شرکت صفرویک می توان به مواردی نظیر موارد زیر اشاره کرد:

 • پهنای باند اختصاصی
 • قیمت مناسب در کنار کیفیت بالای اینترنت
 • سرعت بالای اینترنت سازمانی صفرویک و حفظ پایداری در کنار آن
 • قابلیت شخصی سازی اینترنت مطابق میل کاربر

و موارد دیگری که همه برای راحتی کاربران در نظر گرفته شده اند. از این رو در صورتی که در انتخاب اینترنت سازمانی مردد هستید می توانید با این ویژگی ها، اینترنت سازمانی را با سایر اینترنت ها مقایسه نمایید.

 

 

پهنای باند اشتراکی در اینترنت سازمانی صفرویک

در صورتی که تمایل دارید تا با هزینه ی کمتر، از اینترنتی با کیفیت بالا و سرعت مناسب استفاده نمایید؛ گزینه پهنای باند اشتراکی برای شما بسیار مناسب است. منظور از اشتراکی بودن این است که پهنای باند اینترنت میان نفرات استفاده کننده از آن تقسیم شده و بالطبع هزینه های آن نیز تقسیم می شود.

از این رو با استفاده از این نوع اینترنت سازمانی در کنار اینکه از اینترنتی پایدار با سرعتی مناسب بهره مند می شوید می توانید هزینه ای کمتر نیز بپردازید که در نوع خود می تواند ویژگی بسیار جذابی محسوب شود.

به طور کل می توان گفت که در این نوع پهنای باند شما به صورت اشتراکی از اینترنت استفاده کرده و بالطبع هزینه ها و سرعت اینترنت نیست به میزان افراد تقسیم می شود. این اینترنت از حالت های بسیار محبوب محسوب شده و به شما اینترنت با کیفیت با هزینه ای پایین ارائه می دهد.

پهنای باند اختصاصی ساعتی صفرویک

در صورت که نیاز به اینترنت پرسرعت برای سازمان خود دارید اما می خواهید در ساعات خاصی از روز از آن استفاده نمایید؛ پهنای باند اینترنت ساعتی گزینه ای بسیار مناسب برای شما است. در واقع این نوع اینترنت به شما این امکان را می دهد که بتوانید به صورت یک محدودیت زمانی از اینترنت پرسرعت و سازمانی با پهنای باند اختصاصی بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که این پهنای باند اختصاصی اولین بار توسط صفرویک ارائه شده و شما می توانید طی ساعاتی که نیاز دارید از اینترنت اختصاصی خود استفاده نمایید که همین مورد تاثیر بسیار زیادی در صرفه جویی هزینه ها دارد.

معرفی پهنای باند حجمی از ویژگی های اینترنت مناسب سازمان ها

تنها به حجم خاصی نیاز دارید و مایل نیستید هزینه اضافی صرف اینترنت کنید؟ پهنای حجمی ابداع شرکت صفرویک بوده و دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. با سرویس های حجمی صفرویک شما می تواند حجم مشخصی را با قیمتی مناسب تهیه نمایید و از پهنای باند اختصاصی اینترنت سازمانی صفرویک بهره مند شوید.

به طور کل پهنای باند حجمی از دسته پهنای باندهای صفرویک بوده که کاربر می تواند حجم مورد نیاز خود را دریافت کرده و این سرویس حجمی، با قابلیت تامین پهنای باند بسیار بالا به صورت وایرلس، و بدون نیاز به زیر ساخت های مخابراتی و هزینه بهینه تری نسبت به پهنای باند اختصاصی، برای کاربران صفرویک فراهم شده است.

 

چرا اینترنت سازمانی صفرویک؟

شرکت صفرویک از سال 1377 مشغول به فعالیت بوده و در زمینه ارائه خدمات اینترنت جوایز متعددی را کسب نموده است. از این جوایز می توان:

 • پروانه servco
 • همایش کیفیت در تولید و خدمات
 • جایزه کیفیت آسیاتک (AQA)
 • برندهای مسئولیت پذیر اجتماعی
 • جایزه کیفیت آسیاتک (۱۳۹۵)
 • گواهینامه اشتهار به کیفیت
 • ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت
 • IQNet مجوز شبکه جهانی کیفیت
 • جایزه کیفیت آسیاتک
 • تندیس کیفیت صفر و یک

را بر شمرد. علاوه بر این شما در صفرویک، هر آنچه که از ارتباط با دنیای بین الملل لازم دارید را خواهید یافت. شرکت صفرویک همواره بر اصل دسترسی بی حد و مرز به اینترنت معتقد بوده و امنیت، سرعت، کیفیت، پشتیبانی اینترنت سازمانی شما را تضمین خواهد کرد.

سخن پایانی

در صورتی که به یک اینترنت پرسرعت سازمانی نیاز دارید، انواع خدمات اینترنت سازمانی با پهنای باند اختصاصی را می توانید از شرکت صفرویک دریافت کنید. در مجموعه صفرویک شما می توانید انواع پهنای باند اختصاصی  نظیر پهنای باند حجمی، ساعتی و … را بیابید و بسته به کاربرد خود با بهترین قیمت از آن ها استفاده نمایید.

 

ویدئو اینترنت سازمانی

 

سوالات متداول

+

-

چرا اینترنت سازمانی صفر و یک؟

صفرویک دارای تعرفه های ویژه ای بوده و علاوه بر آن با پشتیبانی قوی سبب می شود تا شما از نظر دسترسی به اینترنت هیچ دغدغه ای را احساس نکنید.

+

-

اینترنت سازمانی مناسب چه افرادی است؟

برای هر فردی که نیاز به بالاترین سطح دسترسی به اینترنت و سرعت اینترنت دارد که بتواند در هر ساعتی از شبانه روز بی دغدغه و به راحتی از اینترنت پر سرعت استفاده نماید.

+

-

چطور می توان از صفرویک سرویس تهیه کرد؟

در بخش ثبت سفارش و یا تماس با شماره 02148650 به راحتی ثبت سفارش کنید.