صفحه اصلی

مقایسه TD LTE با سرویس های خانگی ADSL

۲۴ مهر ۱۴۰۰

مقایسه سرعت  TD LTE در مقابل شبکه خانگی

آیا سرعت اینترنت برای شما خیلی مهم است؟ در این نوشتار به آنچه شما با سرعت TD LTE  در مقایسه با یک شبکه معمولی خانگی می توانید انجام دهید خواهیم پرداخت.

اگر تاکنون از TD-LTE , استفاده کرده باشید، می دانید سرعت آن می تواند سریع به بالاترین سطح برسد.

قطعا یک شبکه خانگی معمولی که از طریق کابل متصل شده است  در شرایط مناسب قادر است خدمات خوب و قابل قبولی به شما بدهد اما اگر در مسیری که چندان دسترسی مناسبی ندارد و یا از مرکز مخابرات دور است ، زندگی کنید استفاده از اینترنت خانگی دشوار خواهد بود.

اگر دوست داشته باشید وب گردی کنید، فیلم یا فایل های مختلف دانلود کنید و یا حتی در خانه کار کنید مسائلی مثل پوشش اینترنتی، امنیت و سرعت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حال حاضر اینترنت پرسرعت TD LTE در سراسر کشور طرفداران زیادی دارد اما سرعت آن چطور است؟

سرعت TD LTE چه تفاوتی با اینترنت خانگی دارد؟

پهنای باند بی سیم  ۱۰  برابر سریعتر از ۳G است و قادر است سرعت دانلود را بین ۵ تا ۱۲ مگابیت در ثانیه  (Mbps) و سرعت آپلود بین ۲ تا۵ مگابیت در ثانیه را با سرعت حداکثر سرعت دانلود به ۵۰ مگابیت در ثانیه کنترل کند. اینترنت خانگی یا اینترنت ADSL در سرعت های متفاوتی ارائه می شود .سرعت رایج بین 512 کیلو بیت تا 16 مگابیت ارائه می شود. اما باید در نظر گرفت که بسیاری از مشترکین سرویس اینترنت پرسرعت به دلیل مشکلات زیرساختی و وابسته بودن به سرویس اینترنت پرسرعت به خط تلفن ، امکان استفاده از این سرویس را در سرعت 16 مگابین ندارند.

بیشتر بخوانید: خرید اینترنت خانگی

مگابیت بر ثانیه برای شما چه مفهومی دارد؟

نرخ بیت نقش مهمی در کیفیت فیلم ها و دانلود ها دارد. به عنوان مثال سرعت نزدیک به ۵ مگابیت در ثانیه برای دانلود عکس ها و فیلم های معمولی کفایت می کند ، درحالیکه دانلود ویدئوهای HD به سرعت بیشتری نیاز دارد.

اگر شما و همسایگانتان اینترنت کابلی را به اشتراک می گذارید در اوج مصرف، سرعت اینترنت شما ممکن است کاهش یابد. کاهش سرعت ممکن است هنگام بارگذاری ، انتقال و یا دانلود فایل های حجیم و دانلود موسیقی هم روی دهد.

محدودیت ها را کنار بگذارید

اگر شما در یک منطقه با پهنای باند محدود زندگی می کنید اینترنت  TD LTE  هنوز هم می تواند به شما خدمات قابل اعتماد و با سرعت بالایی ارائه کند.

هرکجا این سرویس اینترنت ارائه می شود میانگین سرعت دانلود بین ۵ تا ۱۲ مگابیت در ثانیه فراهم می شود و سرعت ارسال ۲ تا۵   مگابیت در ثانیه بدون اشاره به اتصال Wi-Fi ایجاد می شود و تا ۲۰ دستگاه و اتصال سیمی تا چهار دستگاه را در مقایسه با شکبه خانگی فراهم می کند.

قبل از تهیه سرویس  TD LTE  اطمینان حاصل کنید این خدمات در منطقه شما ارائه می شود.

جهت دریافت سرویس  اقدام  کنید

دسته بندی ها : اینترنت
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *