صفحه اصلی

Scsiflash-Fast راهی برای استفاده از هاردهای SCSI البته با سرعت بیشتر!

۲۳ بهمن ۱۴۰۲

SCSIFlash-Fast برای استفاده مجدد از هاردهای SCSI معرفی شد

SCSIFlash-Fast برای استفاده مجدد از هاردهای SCSI معرفی شد

شرکت Solid State Disks Ltd (SSDL) محصول جدیدی با نام SCSIFlash-Fast را منتشر کرده است که به طرفداران کامپیوترهای قدیمی این امکان را می دهد تا از این قطعه جدید استفاده کنند و از سیستم های قدیمی خود بهره ببرند.

با اینکه فناوری های جدید در حال پیشرفت هستند و اکثر سیستم های کامپیوتری امروزی از این فناوری ها بهره می برند، اما هنوز هم بسیاری از سیستم های قدیمی وابسته به دیسک های سخت SCSI وجود دارند.

این سیستم ها شامل دستگاه هایی در صنایع مختلف مانند هوافضا، دفاع، تولید، پزشکی، ارتباطات و سایر حوزه ها می شوند که دهه ها پیش طراحی شده اند و دارای دیسک های سخت SCSI بوده اند. با گذشت زمان، این دیسک های سخت قدیمی شده و دیگر مانند روز اول سرعت اجرای خوبی ندارند و خراب می شوند.

اما حالا با معرفی SCSIFlash-Fast از سوی شرکت SSDL، این امکان وجود دارد که این دیسک های سخت قدیمی را با یک جایگزین جدید و فلشی تعویض کرده و از سیستم های قدیمی خود استفاده کنیم.

به گفته James Hilken، مدیر فروش و بازاریابی شرکت SSDL، این محصول به طور دقیق رفتار دیسک های سخت SCSI را که جایگزین می شود تقلید می کند و به این ترتیب هیچ تغییری در سیستم میزبان انجام نمی شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول این است که مشتریان می توانند داده های دیسک سخت SCSI خود را بر روی فلش جایگزین جدید خود پیش بارگذاری کنند و به این ترتیب امکان تعویض دیسک سخت قدیمی با دیسک فلشی را دارند.

همچنین، این سیستم جدید می بایست ساکت تر، با مصرف انرژی کمتر و همچنین سریع تر و قابل اعتماد تر باشد. از دیگر ویژگی های جالب Scsiflash-Fast  می توان به امکانات پیکربندی SCSI دیگری اشاره کرد که قابل تنظیم است و همچنین این دستگاه امکان به روزرسانی فریمور از طریق پورت USB را دارا می باشد.

ویژگی دیگری که توسط SSDL ارائه شده است، وجود یک پورت اترنت اختیاری است که برای وظایفی مانند پشتیبان گیری از راه دور و راه اندازی مجدد استفاده می شود. به طور کلی، SCSIFlash-Fast این امکان را فراهم می کند که سیستم های قدیمی خود را به راحتی و با اطمینان بیشتری به سیستم های با فناوری جدید تبدیل کنیم.

به طور خلاصه، SCSIFlash-Fast یک گزینه عالی برای طرفداران کامپیوترهای قدیمی و نوستالژی است که به دنبال راه حل های جایگزین برای دیسک های سخت SCSI قدیمی خود هستند.

Scsiflash-Fast نه تنها امکان تعویض سریع و آسان دیسک های قدیمی را فراهم می کند، بلکه امکانات پیکربندی و بهبودهای اضافی را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

اگر به وب سایت SSDL بروید، خواهید دید که این شرکت دارای سایر گزینه ها برای اتصال به SCSI با اسلات حافظه فلش مانند دیسک های فلاپی ، مگنتو نوری ، درایوهای نوار و HDD ها-برای 50 ، 68 و 80 پین SCSI است.

در اینجا می توانید ببینید که چرا محصولات جدید Scsiflash-Fast پسوند “سریع” درج شده است: عملکرد 80 مگابایت در ثانیه آنها ممکن است در مقایسه با ذخیره سازی مدرن کم به نظر برسد ، اما سایر  SCSI ها که از Scsiflash-Fast استفاده نمی کنند نرخ تبادل داده آنها فقط 10 مگابایت در ثانیه است.

گفته می شود که درایوهای سریع SCSIFLASH بلافاصله  پس از قیمت گذاری در دسترس هستند.

دسته بندی ها : اخبار
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *