صفحه اصلی

AMD درایور گرافیک انحصاری منتشر کرد!

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

AMD درایور گرافیک انحصاری آدرنالین RDNA را برای Lies of P منتشر کرد

AMD درایور گرافیک انحصاری آدرنالین RDNA را برای Lies of P منتشر کرد

AMD یک درایور گرافیکی جدید Adrenalin منتشر کرده است که پشتیبانی از بازی جدید Souls-مانند Lies of P را به نام Adrenalin Edition 23.20.11.01 برای Lies of P اضافه می کند.

اما برخلاف نسخه های معمول درایورهای آماده بازی AMD، AMD این به روز رسانی را انحصاری برای پردازنده‌های گرافیکی سری RX 5000، 6000 و 7000 (رومیزی و موبایل)، که سازگاری با پردازنده‌های گرافیکی Polaris (RX 400500) و همچنین کارت‌های گرافیکی مبتنی بر Vega و پچ یادداشت‌های GPU یکپارچه را مسدود می‌کنند.

اما ظاهرا AMD می خواست قبل از کار بر روی سازگاری با گیم پلی بر روی پردازنده های گرافیکی قدیمی تر، بهینه سازی RDNA را برای بازی اولویت بندی کند. همانطور که از نام درایور پیداست، این به‌روزرسانی جدید کاملاً به Lies of P اختصاص داده شده است و دارای رفع اشکال اضافی درایور یا بهینه‌سازی درایور برای عناوین دیگر نیست.

تیم توسعه Lies of P همچنین به‌روزرسانی جدید درایور انحصاری AMD را در ارتباط با آخرین درایور Nvidia به اشتراک گذاشته است. به روز رسانی در صفحه Steam بازی، با اشاره به اینکه این به روز رسانی ها به طور خاص برای Lies of P تنظیم شده اند. برای یک استودیوی بازی سازی معمول نیست که یک پست وبلاگ Steam را به طور کامل به بروز رسانی درایورهای گرافیکی افزایش دهنده عملکرد اختصاص دهد، که نشان می دهد این به روز رسانی ها دستاوردهای عملکردی بزرگی را ارائه می دهند.

Lies of P یک بازی اکشن-ماجراجویی شبیه به Souls است که در شهری به نام کرات، مملو از تبهکاران مسموم که هوس خونریزی دارند، روایت می شود. داستان بازی به‌عنوان نسخه معکوس پینوکیو دیزنی توصیف می‌شود، جایی که شخصیت اصلی باید اسرار غیرقابل درک را باز کند و در تلاش برای یافتن اینکه واقعاً کیست، با مشکلاتی روبرو شود که حقیقتاً کیست.

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی Lies of P

توسعه‌دهندگان یک حداقل مشخصات سیستم را توصیه می‌کنند. چهار هسته‌ای Ryzen 3 1200 یا Core i3-6300، مینیمم 8 گیگ رم و Radeon RX 560 4GB یا GeForce GTX 960 4GB. اما برای بهترین تجربه، توسعه دهندگان حداقل 16 گیگابایت رم و حداقل Radeon RX 6500 XT 4GB یا GeForce GTX 1660 6GB را توصیه می کنند. بازی تا کمتر از دو روز دیگر راه اندازی می شود. امیدواریم AMD تا آن زمان به‌روزرسانی درایور دیگری را آماده کند که از معماری‌های GPU قدیمی‌تر خود پشتیبانی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.