صفحه اصلی

Alipay دستیار پزشکی هوش مصنوعی را معرفی کرد

۱۵ فروردین ۱۴۰۳

Alipay دستیار پزشکی هوش مصنوعی کمک رسان به بیماران را معرفی کرد

Alipay دستیار پزشکی هوش مصنوعی کمک رسان به بیماران را معرفی کرد

دستیار پزشکی هوش مصنوعی Alipay یک ابزار نوآورانه است که از مدل‌های بزرگ هوش مصنوعی و فناوری انسان دیجیتال مانند آواتارهای مجازی استفاده می‌کند تا نحوه ملاقات با پزشک و بازدید از بیمارستان‌ها را تغییر دهد.

دستیار پزشکی به بیماران کمک می‌کند تا قبل از قرار ملاقات با پزشک، علائم خود را به صورت آنلاین توصیف کنند و سپس این دستیار هوش مصنوعی آنها را با بخش مناسب مطابقت دهد و دردسر توصیف بیماری از طریق کانال‌های مختلف یا بدتر از آن به اشتباه انداختن پزشک را از بین ببرد.

همچنین، هنگامی که بیماران به بیمارستان می‌رسند، با «دستیاران» ویژه‌ای که برای شهر و بیمارستان آنها سفارشی شده‌اند ملاقات می‌کنند. دستیار سلامت همچنین از طریق ویژگی های بیمارستان اینترنتی، پرونده سلامتی را برای مراقبت های طولانی مدت تنظیم می‌کند.

Alipay با کمیسیون بهداشت استان ژجیانگ همکاری کرده و اولین دستیار سلامت دیجیتال خود را با نام Anclin راه اندازی کرده است. در حال حاضر در 92 بیمارستان در سراسر استان فعال است، کاربران در ژجیانگ می توانند به راحتی به این تجربه جدید مراقبت های بهداشتی دسترسی داشته باشند.

دستیار پزشکی هوش مصنوعی Alipay نشان دهنده دوره جدیدی از مراقبت های بهداشتی بیمار محور است. این دستیار دیجیتال با رابط کاربر پسند و عملکردهای جامع خود، این قدرت را دارد که چشم انداز و استاندارد های مراقبت های بهداشتی را در چین تغییر دهد.

به‌عنوان بخشی از گروه علی‌بابا، اکوسیستم گسترده Alipay شامل خدماتی از تاکسی‌ اینترنتی گرفته تا خرید بیمه، خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد. این بیانگر این است که Alipay به دنبال ارتقاء تجربه کاربری در امور مالی و بهداشتی است و این دستیار هوش مصنوعی یکی از موفقیت‌های آن است.

در نهایت، این دستیار پزشکی نوآورانه نشان می‌دهد که چگونه فناوری هوش مصنوعی می‌تواند بهبودی بزرگ در صنعت بهداشت و درمان ایجاد کند و به بیماران کمک کند تا بهترین مراقبت را دریافت کنند.

Alipay با راه‌اندازی این دستیار پزشکی هوش مصنوعی، گام مهمی در جهت بهبود سیستم بهداشتی چین برداشته است و این امر می‌تواند به عنوان یک الگو برای سایر کشورها نیز مطرح شود.

دسته بندی ها : اخبار
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *