صفحه اصلی

ویژگی‌های vdsl صفرویک

۱۷ شهریور ۱۴۰۰

در دنیای امروز اینترنت پرسرعت یکی از اصلی‌ترین نیازهای افراد است که با استفاده از آن می‌توانند کارهای خود را سروسامان داده و حتی کسب درآمد کنند. در حال حاضر پرسرعت‌ترین اینترنتی که بهترین سرعت دانلود و آپلود را ارائه می‌دهد، اینترنت پرسرعت VDSL است. این نوع اینترنت کم‌کم جایگزین مودم‌های ADSL در خانه‌ها شده است. زیرا سرعت دانلود و آپلود آن حدود سه برابر بیشتر از مودم‌های ADSL است. اما مسئله مهمی که در سرعت اینترنت VDSL تاثیرگذار است، شرکتی است که این خدمت را ارائه می‌دهد. در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی‌های اینترنت پرسرعت vdsl که شرکت صفرویک به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های فعال در این حوزه به شما ارائه می‌دهد، صحبت کنیم.

  • سرعت دانلود 50 مگابایت بر ثانیه

یکی از بهترین ویژگی‌های اینترنت پرسرعت VDSL به‌عنوان یکی از اینترنت‌های خانگی سرعت بسیار بالای دانلود است. شرکت صفرویک در تلاش است تا با فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب، سرعت دانلود را تا حدود 50 مگابایت بر ثانیه افزایش دهد. این سرعت حدود 5 تا 10 برابر سرعتی است که در مودم‌های ADSL ارائه می‌شود. همچنین در این مورد هیچ مشکلی در رابطه باوجود تفاوت میان سرعت اسمی ادعاشده توسط شرکت و سرعت عملی وجود نخواهد داشت.

  • سرعت آپلود 16 مگابایت بر ثانیه

در جایی که بیشتر شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت بیشتر به دنبال افزایش سرعت دانلود فایل‌ها هستند و بر روی آن مانور می‌دهند، شرکت صفرویک در سرویس اینترنت پرسرعت VDSL خود سرعت آپلود را هم فراموش نکرده است. با استفاده از این سرویس می‌توانید فایل‌های خود را با سرعت 16 مگابایت بر ثانیه آپلود کنید. این موضوع در دنیای امروز که کارهای مجازی رونق زیادی پیدا کرده است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

  • ارائه پهنای باند تا 10 برابر بیشتر از اینترنت پرسرعت ADSL

پهنای باند از مهم‌ترین ویژگی‌های تاثیرگذار بر روی سرعت اینترنت است. اینترنت vdsl که شرکت صفرویک در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، نسبت به حالت ADSL پهنای باند بیشتری دارد. تاجایی‌که می‌توان گفت این پهنای باند تا حدود 10 برابر افزایش پیدا کرده است.

  • نداشتن محدودیت سرعت توسط ISP

ISP شرکتی است که خدمات اینترنتی را به مشتریان خود ارائه داده و در قبال این خدمت از آن‌ها مبلغی را دریافت می‌کند. این شرکت‌ها علاوه بر ارائه اینترنت، خدمات متنوع دیگری نظیر هاستینگ یا ثبت دامنه را هم ارائه می‌دهند. شرکت ISP یک واسطه است که تامین سرعت و کیفیت ارتباطات اینترنتی را بر عهده دارد. به همین دلیل برخی از کاربران در زمان کاهش سرعت اینترنت به ISP خود مشکوک می‌شوند. اما با استفاده از اینترنت پرسرعت vdsl صفرویک دیگر نیازی نیست که بابت این کاهش سرعت نگران باشید. زیرا صفرویک تمامی این محدودیت‌های سرعتی را از میان برداشته است.

  • کیفیت ثابت خدمات

چیزی که یک کاربر اینترنت از شرکت ارائه‌دهنده خدمات انتظار دارد این است که در شرایط مختلف کیفیت خدمات تغییر نکرده و دچار نوسان نشود. در اینترنت پرسرعت vdsl صفرویک کیفیت خدمات ثابت خواهد ماند. تمام تلاش متخصصان این شرکت این است که شرایط بر روی کیفیت خدمات تاثیر نگذاشته و کمترین نوسان در آن‌ها احساس شود.

  • هزینه بهینه در قبال پهنای باند زیاد

شرکت‌های زیادی در ایران هستند که خدمات مربوط به اینترنت پرسرعت vdsl را ارائه می‌دهند. اما آنچه اینترنت vdsl صفرویک را از دیگر شرکت‌ها متمایز کرده است، هزینه بهینه‌ای است که در قبال ارائه پهنای باند زیاد از شما دریافت می‌کند. نکته جالبی که درباره این خدمت وجود دارد این است که شرکت صفرویک باوجود ارتقا پهنای باند خود و استفاده از اینترنت پرسرعت vdsl به‌جای adsl، تعرفه خدمات خود را تغییر نداده است. به عبارت بهتر شما می‌توانید با پرداخت هزینه یکسان از خدمات vdsl صفرویک به‌جای adsl استفاده کرده و از افزایش چند برابری سرعت لذت ببرید.

  • یکسان بودن بسته‌ها با ADSL

شرکت صفرویک ترجیح داده که میان بسته‌های اینترنت vdsl خود با اینترنت پرسرعت adsl تفاوتی قائل نشود. به‌این‌ترتیب کاربرانی که پیش‌ازاین از خدمات adsl استفاده می‌کردند، می‌توانند با استفاده از اینترنت vdsl صفرویک از همان بسته پیشین خود با همان تعرفه استفاده کنند.

  • واقعی بودن سرعت اینترنت

یکی از مشکلاتی که کاربران اینترنت پرسرعت ADSL در ایران با آن مواجه هستند، واقعی نبودن سرعت اینترنت است. به این معنا که باوجود خرید بسته 16 مگابایت بر ثانیه‌ای، در عمل سرعتی بیشتر از 11 مگابایت بر ثانیه نصیب کاربر نمی‌شود. اما اینترنت پرسرعت VDSL صفرویک چنین مشکلی نداشته و همواره سرعتی را به کاربر ارائه می‌دهد که به او وعده داده شده است.

  • پشتیبانی همه‌جانبه

به‌محض اینکه سرویس اینترنت vdsl صفرویک را خریداری می‌کنید، زیر چتر حمایتی آن قرار خواهید گرفت. به‌این‌ترتیب می‌توانید تمامی مشکلات احتمالی خود درباره سرعت را با پشتیبانی سایت در میان بگذارید. درنتیجه کاملا مسئولانه و دقیق به مشکل شما رسیدگی خواهد شد. در کنار این‌ها می‌توانید مشکل خود را در هر زمان از شبانه‌روز که برایتان پیش آمد، با تیم پشتیبانی صفرویک در میان بگذارید.

دسته بندی ها : اینترنت,مجله صفر و یک
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *