صفحه اصلی

صفحه مجازی 300 اینچی Apple Vision Pro بهانه ای برای هک و اجرای بازی Palworld

۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تجربه بازی Palworld با استفاده از Apple Vision Pro

تجربه بازی Palworld با استفاده از Apple Vision Pro

یکی از محبوب‌ترین موضوعات اخیراً در دنیای فناوری، توانایی بازی کردن با استفاده از دستگاه‌های AR و VR است. اخیراً، فردی به نام الکس ولکوف با استفاده از هدست واقعیت مجازی جدید Apple Vision Pro، توانستند بازی Palworld را تجربه کنند.

این تجربه جدید، نشان از امکانات بازی‌های کامپیوتری بر روی دستگاه‌های واقعیت مجازی می‌دهد و به طور خاص، از امکانات هدست Apple Vision Pro به عنوان یک دستگاه بازی، حرف زده است.

الکس ولکوف می گوید که دستگاه Apple Vision Pro، قادر به اجرای بازی‌های کامپیوتری است و این ادعا را با نمونه‌ای از بازی Palworld به نمایش گذاشته است. ولکوف از اتصال دستگاه Vision Pro به یک کنترلر بلوتوثی و استفاده از Steam Link برای اجرای بازی‌ها گزارش داده است.

با وجود اینکه اپل به کاربران Vision Pro خود، بازی‌هایی مانند Fruit Ninja و Cut the Rope را پیشنهاد می‌دهد، ولکوف تصمیم گرفته است تا تجربه بازی کردن با استفاده از دستگاه Vision Pro را تا حد امکان بهبود بخشد. او از اتصال دستگاه Vision Pro به یک کنترلر بلوتوثی و یک کامپیوتر بازی برای اجرای بازی‌های پی‌سی گزارش داده است.

تجربه ولکوف نشان می‌دهد که امکانات بازی‌های کامپیوتری بر روی دستگاه‌های واقعیت مجازی می‌تواند بسیار جذاب و جالب باشد. این تجربه نشان می‌دهد که امکانات بازی‌های کامپیوتری بر روی دستگاه‌های واقعیت مجازی می‌تواند بسیار جذاب و جالب باشد.

تماشای ویدیوی اجرای بازی palworld با استفاده از apple vision pro در توییتر

کاربران Apple Vision Pro علاقه مند به بازی، توسط اپل به سمت Apple Arcade خود هدایت می شوند. طبق گفته اپل، بیش از 250 عنوان از طریق آن پورتال در دسترس است، اما نگاهی گذرا به فهرست «تجربه‌ها» نشان می‌دهد که محصول یا محصولات قابل‌توجهی از آنچه ما می‌توانیم آن را بازی‌های موبایلی تغییر کاربری بنامیم، داشته باشیم. عناوینی مانند Fruit Ninja، Cut the Rope، و Jetpack Joyride به سختی پیشگام هستند.

با توجه به نظر کاربران در مورد ویدیوی اول مثل، چرا کسی باید این کار را انجام دهد؟ چرا کسی باید در داخل Vision Pro و نه روی صفحه نمایش 4K HDR با پروژکتور 115 اینچی خود بازی کند؟ الکس تصمیم گرفت ویدیوی دومی را تهیه و به اشتراک بگذارد.

در ویدیوی دوم که توسط ولکوف به اشتراک گذاشته شد، وی از لذت بازی در Apple Vision Pro بسیار خوشحال است. او اشاره کرد که یکی از بزرگ‌ترین جذابیت‌ها صفحه‌های مجازی عظیمی بود که می‌توانستید در محیط Apple VR ایجاد کنید. ولکوف به اندازه کافی خوش شانس است که یک پروژکتور بازی 115 اینچی در زیرزمین خود دارد. با این حال، او به سمت اتاق رفت تا مقایسه مستقیم بین پروژکتور و نمایشگر مجازی را نشان دهد. تجربه مشاهده جهان بازی اپل بسیار غنی تر بود.

صفحه‌نمایش مجازی Apple Vision Pro می‌تواند تا ۳ برابر چیزی که ولکوف می‌توانست با استفاده از پروژکتور خود از آن لذت ببرد، گسترش یابد. علاوه بر این، دستیار هوش مصنوعی بازی خود را با فید بزرگ توییتر کنار زد و می توانست حتی برنامه های چندوظیفه ای بیشتری را اضافه کند. در نهایت، کیفیت تصویر بهبود قابل توجهی در تجربه پروژکتور داشت و تأخیر حداقل بود.

ویدیوی تجربه الکس ولکوف از بازی با Apple Vision Pro

 

دسته بندی ها : اخبار
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *