صفحه اصلی

جبران Asus برای اشتباه تایپی روی مادربرد Evangelion

۲۷ آبان ۱۴۰۲

Asus بابت اشتباه تایپی در مادربرد Evangelion عذرخواهی می کند، گارانتی را تمدید و جایگزینی ارائه می دهد

Asus بابت اشتباه تایپی در مادربرد Evangelion عذرخواهی می کند، گارانتی را تمدید و جایگزینی ارائه می دهد

شرکت Asus گارانتی مادربرد ROG Maximus Z790 Hero EVA-02 Edition خود را که الهام گرفته از مانگا و انیمه محبوب اونجلیون است تمدید و تعویض هایی را به خاطر خطای املایی در نام «اونجلیون» پیشنهاد می دهد.
در بیانیه ای به Hardwareluxx، شرکت Asus به خاطر این خطای تایپی عذرخواهی کرد و گفت که گارانتی تمام واحدهای تحت تاثیر را برای یک سال تمدید می کند. Asus همچنین قطعات جایگزینی را که برای اصلاح خطای املایی است پیشنهاد می دهد که ظاهرا بدون هزینه است.
البته مشخص نیست که این قطعات جایگزین دقیقا چیست و جایگزینی آنها چقدر دشوار است. همچنین تایید نشده است که آیا واحدهای آتی این مادربرد تصحیح خطا را شامل می شوند یا خیر.

Asus و مادربوردی با خطای تایپ در عرضه

در اکتبر گذشته مادربورد جدیدی توسط شرکت ایسوس معرفی شد اما خطای تایپی که روی آن وجود داشت، اخیرا کشف شد! گرچه تعجب‌آور است که چرا این خطای تایپی قبلا دیده نشد و چرا روی محصولی که در آن خطای تایپ بسیار مهم است رخ داد، اما هم شرکت Asus و هم کاربران تا چند وقت پیش متوجه این مشکل نشدند چون بخش مهمی از مادربورد توسط پنکه‌های خروجی پشتی پوشانده می‌شود.
اگرچه این احتمالا شدیدترین خطای تایپی است که در مدت زمان طولانی‌تری روی محصولی با اهمیت بالا دیده شده، اما ایسوس تنها شرکتی نیست که با چنین مشکلی مواجه شده است. دل هم به اشتباه تعداد هسته‌های کیودا در یکی از لپ‌تاپ‌های آلینویر خود اشاره کرده بود که کاربران آن را تبلیغات گمراه‌کننده تلقی کردند. همچنین در ابتدا روی کارت گرافیک ارتی ایکس سری ۳۰۸۰ نیز خطایی وجود داشت و عدد ۸ به صورت وارونه بود اما تعداد کمی از مردم متوجه آن شدند.
دسته بندی ها : اخبار
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *