vps low end و high end vps چه تفاوت هایی دارند؟

vps low end و high end vps چه تفاوت هایی دارند؟

۱۳۹۸-۱۰-۰۸

vps low end و high end vps چه تفاوت هایی دارند؟

احتمالا شما کلمات vps low end و high end vps را شنیده اید. این اصطلاحات به طور کلی به چه معنا هستند؟ در این مطلب به طور کلی در این رابطه توضیح خواهیم داد.

Low end vps

یک  سرور مجازی low end، بیشتر مواقع به عنوان “vps با قیمت پایین و اولویت پایین تر” شناخته می شود. با ما باشید تا بیشتر و واضح تر برای شما توضیح دهیم. اصولا تمام کسانی که سرور مجازی low end خریداری می کنند یا از آن برای آزمایش سرور و کارهای خود، ایجاد وب سایت های کوچک استفاده می کنند یا کسانی هستند می خواهند کارهایی با جنبه های بالا و کاربرد زیاد با کمترین قیمت بوجود می آورند. هیچ مشکلی در این کار نیست و می تواند یک کار جالب و خیلی سرگرم کننده باشد. این همچنین بدین معنا نیست که ارائه دهندگان low end vps خوب نیستند. ما به سادگی سرور های خصوصی و مجازی مدیریت نشده با جنبه های کاری زیاد و قیمت مناسب ارائه می دهیم. نحوه درآمدزایی در این vps ها بدین صورت است که ما مجبور نیستیم وقت زیادی را برای کمک به مشتریان صرف کنیم چرا که اینگونه مشتریان بهتر می دانند چگونه سرور خود را مدیریت کنند. این بدان معنی است که فشار کمتری در بخش پشتیبانی و هزینه های کمتری برای اشخاص جهت تهیه سرور مجازی وجود دارد.

خلاصه: low end = قیمت پایین برای سرور های مدیریت نشده با کاربرد های زیاد.  این نوع سرور ها برای کسانی که صاحب وب سایت، میزبانی وب کوچک و کارهای آزمایشی در زمینه امنیت انجام می دهند، بسیار مناسب هستند. اما اگر به یک سرور مناسب جهت مدیریت قوی و انجام کارهای بزرگ نیاز دارید، باید حتما از سرور مجازی high end استفاده کنید.

High end vps

یک high end vps، یک vps برای یک ارائه دهنده خدمات است که عمدتا در زمینه بروز رسانی، شبکه، سخت افزار و پشتیبانی از آنها کاربرد دارند و کیفیت بالایی دارد. در این نوع سرور هزینه ها نیز بسیار بیشتر هستند؛ ولی مشتری های پایه که از high end vps استفاده می کنند می توانند این هزینه را  توسط از تجارت اینترنتی خود و گردش نقدی کافی که با آن بدست می آورند، پرداخت کنند. یک سرور مجازی high end، یک راه حل عالی برای انجام کارهای بزرگ و مهمسه پشتیبانی به موقع و ارائه کمک هایی از طرف ارائه دهندگان نیز دارند.

چی بهتر است؟

هیچ چیزی به عنوان “بهتر” یا “بهترین” وجود ندارد. چیزی با عنوان “بهترین برای شما” وجود دارد. متوجه هستم که این پاسخی نیست که شما به دنبال آن هستید، بنابراین بگذارید کمی به شما کمک کنم. آیا به دنبال ضمانت های بروز، پشتیبانی سریع، سخت افزار با کیفیت بالا و جدید ترین مواد فنی هستید؟ در این حالت high end vps چیزی است که به دنبال آن می گردید.

اگر به دنبال یک معامله، سخت افزار با کیفیت و مناسب با یک شبکه عالی هستید، در صورتی که می توانید برنامه ها و مشکلات فنی خود را برطرف کنید و به طور کلی یک همه چیز دان واقعی در زمینه سرور هستید؟پس یک low end vps بهترین گزینه برای شماست. امیدوار هستم که این اطلاعات بتواند به شما در تصمیم گیری سریع کمک کند.

 

مطالب مرتبط

بررسی تفاوت های وب سرور Apache و NGINX – قسمت سوم

بررسی تفاوت های وب سرور Apache و NGINX – قسمت…

در قسمت قبلی این آموزش به بررسی تفاوت های Apache و NGINX پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که NGINX به نحوی برای وب سرور هایی که تعداد درخواست ها…

مشاهده
10 حقیقت درباره مدیریت داده های چند ابری

10 حقیقت درباره مدیریت داده های چند ابری

استفاده ی کسب و کارها از بیش از یک ابر برای تأمین نیازهای داده ای خود در حال افزایش است. در این مطلب کارکرد مدیریت داده های چند ابری را…

مشاهده
بایگانی داده ها چیست و چرا داشتن یک برنامه بایگانی داده مهم است؟

بایگانی داده ها چیست و چرا داشتن یک برنامه بایگانی…

این روزها تنظیم یک نقشه بایگانی مهم برای سازمان ها اجباری تلقی می شود. در حقیقت در قرن بیست و یکم داده ها به گونه‌ای رشد کردند که مراقبت و…

مشاهده
بررسی تفاوت های وب سرور Apache و NGINX  – قسمت دوم

بررسی تفاوت های وب سرور Apache و NGINX – قسمت…

در قسمت قبلی این آموزش به بررسی تفاوت های Apache و NGINX پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که NGINX به نحوی برای وب سرور هایی که تعداد درخواست ها…

مشاهده
شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی