تاپ چارت سازمانی

مدیر عامل

صفر و یک تک‌تک مشتریان خود را ویژه می‌بیند و خدمتی ویژه به آن‌ها عرضه می‌دارد. از روز اول تا آخرین روز همکاری‌مان تعهد می‌دهیم که همواره برای شما حق انتخاب قائل باشیم، پشتیبانیِ همیشگی، مسئولانه و صادقانه ارائه دهیم. نیروهای به‌روز، توانمند، باانگیزه و پر تلاش به‌کار بگیریم و در تمام تجهیزاتمان اصل بهترین کیفیت را رعایت کنیم. صفر و یک به عنوان شرکتی موفق در خدمات شبکه با بیش از سالها تجربه موفق، ارائه خدمات به چندین برج‌ و مجتمع‌ خانگی، اداری و تجاری، هزاران کاربر خانگی و صدها مشتری سازمانی را در کارنامه خود دارد.

مدیر فنی

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فن آوری اطلاعات از دانشگاه گیلان است و از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه IT فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر منابع انسانی و توسعه کیفیت

ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است و از سال ۱۳۸۹ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۸۳ در حوزه ارتباط موثر و ارتباطات سازمانی ، منابع انسانی ، توسعه کیفیت ، رسیدگی به صدای مشتریان فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر مالی و اداری

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۹۴همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۸۳ در حوزه مالی ، اداری فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر فروش سازمانی

ایشان دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۸۶ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه فروش سازمانی ، امور مشترکین فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر فروش سرویس خانگی

ایشان دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی و مدرک مدیریت کسب و کار (MBA) می باشند و از سال ۱۳۸۵ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نموده اند.

مجید فتاحی اردکانی

مجید فتاحی اردکانی

مدیر عامل
امیر حسین ثابت

امیر حسین ثابت

مدیر فنی
آسیه قره داغی

آسیه قره داغی

مدیر منابع انسانی و توسعه کیفیت
آسیه مددی

آسیه مددی

مدیر مالی و اداری
عبدالرضا مشایخی

عبدالرضا مشایخی

مدیر فروش سازمانی
پروانه فرزین

پروانه فرزین

مدیر فروش سرویس خانگی
شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی