تلفن دفتر مرکزی: 02148650 - 02191010101
منو
صفحه اصلی
مجید فتاحی اردکانی
مدیر عامل
صفر و یک تک‌تک مشتریان خود را ویژه می‌بیند و خدمتی ویژه به آن‌ها عرضه می‌دارد. از روز اول تا آخرین روز همکاری‌مان تعهد می‌دهیم که همواره برای شما حق انتخاب قائل باشیم، پشتیبانیِ همیشگی، مسئولانه و صادقانه ارائه دهیم. نیروهای به‌روز، توانمند، باانگیزه و پر تلاش به‌کار بگیریم و در تمام تجهیزاتمان اصل بهترین کیفیت را رعایت کنیم. صفر و یک به عنوان شرکتی موفق در خدمات شبکه با بیش از سالها تجربه موفق، ارائه خدمات به چندین برج‌ و مجتمع‌ خانگی، اداری و تجاری، هزاران کاربر خانگی و صدها مشتری سازمانی را در کارنامه خود دارد.
امیرجسین ثابت
مدیر فنی
ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فن آوری اطلاعات از دانشگاه گیلان است و از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه IT فعالیت مستمر داشته اند.
آسیه قره داغی
مدیر منابع انسانی و توسعه کیفیت
ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است و از سال ۱۳۸۹ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۸۳ در حوزه ارتباط موثر و ارتباطات سازمانی ، منابع انسانی ، توسعه کیفیت ، رسیدگی به صدای مشتریان فعالیت مستمر داشته اند.
آسیه مددی
مدیر مالی و اداری
ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۹۴همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۸۳ در حوزه مالی ، اداری فعالیت مستمر داشته اند.
عبدالرضا مشایخی
مدیر فروش سازمانی
ایشان دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۸۶ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه فروش سازمانی ، امور مشترکین فعالیت مستمر داشته اند.
پروانه فرزین
مدیر فروش سرویس خانگی
ایشان دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی و مدرک مدیریت کسب و کار (MBA) می باشند و از سال ۱۳۸۵ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نموده اند.