تاپ چارت سازمانی

مدیر عامل

صفر و یک تک‌تک مشتریان خود را ویژه می‌بیند و خدمتی ویژه به آن‌ها عرضه می‌دارد. از روز اول تا آخرین روز همکاری‌مان تعهد می‌دهیم که همواره برای شما حق انتخاب قائل باشیم، پشتیبانیِ همیشگی، مسئولانه و صادقانه ارائه دهیم. نیروهای به‌روز، توانمند، باانگیزه و پر تلاش به‌کار بگیریم و در تمام تجهیزاتمان اصل بهترین کیفیت را رعایت کنیم. صفر و یک به عنوان شرکتی موفق در خدمات شبکه با بیش از سالها تجربه موفق، ارائه خدمات به چندین برج‌ و مجتمع‌ خانگی، اداری و تجاری، هزاران کاربر خانگی و صدها مشتری سازمانی را در کارنامه خود دارد.

مدیر فنی

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فن آوری اطلاعات از دانشگاه گیلان است و از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه IT فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر منابع انسانی و توسعه کیفیت

ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است و از سال ۱۳۸۹ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۸۳ در حوزه ارتباط موثر و ارتباطات سازمانی ، منابع انسانی ، توسعه کیفیت ، رسیدگی به صدای مشتریان فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر مالی و اداری

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۹۴همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۸۳ در حوزه مالی ، اداری فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر فروش سازمانی

ایشان دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی است و از سال ۱۳۸۶ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال ۱۳۷۹ در حوزه فروش سازمانی ، امور مشترکین فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر فروش سرویس خانگی

ایشان دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی و مدرک مدیریت کسب و کار (MBA) می باشند و از سال ۱۳۸۵ همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نموده اند.

مجید فتاحی اردکانی

مدیر عامل

امیر حسین ثابت

مدیر فنی

آسیه قره داغی

مدیر منابع انسانی و توسعه کیفیت

آسیه مددی

مدیر مالی و اداری

عبدالرضا مشایخی

مدیر فروش سازمانی

پروانه فرزین

مدیر فروش سرویس خانگی
شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی