تاپ چارت سازمانی

مدیر عامل

صفر و یک تک‌تک مشتریان خود را ویژه می‌بیند و خدمتی ویژه به آن‌ها عرضه می‌دارد. از روز اول تا آخرین روز همکاری‌مان تعهد می‌دهیم که همواره برای شما حق انتخاب قائل باشیم، پشتیبانیِ همیشگی، مسئولانه و صادقانه ارائه دهیم. نیروهای به‌روز، توانمند، باانگیزه و پر تلاش به‌کار بگیریم و در تمام تجهیزاتمان اصل بهترین کیفیت را رعایت کنیم. صفر و یک به عنوان شرکتی موفق در خدمات شبکه با بیش از سالها تجربه موفق، ارائه خدمات به چندین برج‌ و مجتمع‌ خانگی، اداری و تجاری، هزاران کاربر خانگی و صدها مشتری سازمانی را در کارنامه خود دارد.

مدیر منابع انسانی و توسعه کیفیت

ایشان دارای مدرک مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است و از تاریخ آبان ماه 1389 همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال 1383 در حوزه ارتباط موثر و ارتباطات سازمانی ، منابع انسانی ، توسعه کیفیت ، رسیدگی به صدای مشتریان فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر مالی و اداری

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه آزاد اسلامی است و از تاریخ تیر ماه 1394همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال1383 در حوزه مالی ، اداری فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر فنی

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فن آوری اطلاعات از دانشگاه گیلان است و از تاریخ 1395 همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال 1379 در حوزه IT فعالیت مستمر داشته اند.

مدیر فروش سازمانی

ایشان دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی است و از تاریخ 1386 همکاری خود را با شرکت صفرو یک پرداز آغاز نمود است. وی از سال 1379 در حوزه فروش سازمانی ، امور مشترکین فعالیت مستمر داشته اند.

مجید فتاحی اردکانی

مدیر عامل

آسیه قره داغی

مدیر منابع انسانی و توسعه کیفیت

آسیه مددی

مدیر مالی و اداری

امیر حسین ثابت

مدیر فنی

عبدالرضا مشایخی

مدیر فروش سازمانی