OWA چیست؟

۰۲ بهمن ۱۴۰۰

یکی از سوالاتی که از سوی کاربران اینترنت به خصوص کسانی که به دنبال پهنای باند بیشتری هستند مطرح می شود این است که  OWA چیست؟

در جواب OWA چیست؟  باید گفت که OWA یا اینترنت بیسیم اشتراکی اینترنتی است که در دسته نسل نوین اینترنت ها جای می گیرد. این اینترنت که مخفف Outdoor Wireless Access می باشد در هنگامی بسیار پرکاربرد است که کاربر نمی تواند از خط تلفن خود برای وصل شدن به اینترنت استفاده کند. در این حالت از پشت بام مجتمع محل زندگی کاربر استفاده شده و به صورت مستقیم اینترنت را از شرکت ارائه دهنده سرویس دریافت می کند.

لازم به ذکر است که این حالت از اینترنت برای مشتریانی که به پهنای باند بیشتری احتیاج دارند اما خط تلفن آن ها کشش کافی را برای اجرای این پهنای باند ندارد بسیار مناسب بوده و می توانند نهایت استفاده را از OWA ببرند. در برخی موارد به OWA اینترنت Point to Point  نیز گفته می شود.

منظور از کشش خط این است که هر خط تلفن ثابتی فقط تا محدوده خاصی می تواند اینترنت را منتقل کند و به عبارتی دقیق تر پهنای باند خاصی را دارد که این کشش خط به جنس آن مرتبط است.

لازم به ذکر است که شرکت صفرویک اینترنت پرسرعت بیسیم اشتراکی را با بهترین سرعت و تعرفه و پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان ارائه کرده و شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان صفرویک در ارتباط باشید.

دسته بندی ها : اینترنت,مجله صفر و یک
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *