Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

معرفی اینترنت پرسرعت +ADSL2 صفر و یک

مودم اینترنت ADSL

(Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط  پرسرعت و بدون قطعی اينترنت ، طراحی و در اختيار كاربران شرکت صفر و یک قرار گرفته است . با بهره گيری از اين فناوري كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يک خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اينترنت متصل شوند . در توضيح آن بايد گفت كاربران نيازی به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده اي ندارند و تنها با يك مودم ADSL و يک تفكيک كننده (Splitter) می توانند به سادگی به اين فناوری دست پيدا كنند . جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانس های گفته شده از هم تفكيک گردد. براي اين منظور از جداکننده استفاده مي گردد . اینترنت ADSL در واقع نوعی از خدمات (Xdsl) ها می باشد كه ارتباط يا همان فركانس های قابل دسترسی نا متقارن بوده و سرعت دريافت داده ها به مراتب بيشتر از ارسال آنها خواهد بود و از آنجا كه سيگنال ها بر روی كابل هاي تلفن معمولی

مسافت زيادی را نمی توانند طی كنند ADSL در فواصل اندك قابل استفاده است كه معمولا كمتر از 5 كيلومتر می باشد . در اینترنت ADSL معمولی نرخ ارسال داده از 128 كيلو بيت بر ثانيه آغاز شده و در فاصله 1/5 كيلومتر (5000 فوت ) از دفتر مركزی يا پايانه اصلی ، تا 8 مگابيت بر ثانيه افزايش می يابد.حداقل نرخ دريافت داده نيز 64 كيلو بيت بر ثانيه می باشد كه معمولا به 128 يا 256 كيلو بيت بر ثانيه نيز می رسد.گفتنی است كه در فناوری اینترنت +ADSL2 سرعت انتقال داده بالاتر از ADSL و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است، در اين روش سرعت دسترسی به اينترنت تا 3 برابر بيشتر از روش ADSL می باشد. بدين منظور كه سرعت دانلود (Download) داده ها در 8Mbps ، ADSL و در روش +ADSL2 حداكثر 25Mbps می باشد. نكته ديگر در فناوری +ADSL2 صفر و یک امكان ارائه خدمات به مشتركين تا مسافت 8 كيلومتر می باشد.

ویژگی های اینترنت پرسرعت +ADSL2 صفر و یک

  • ارتباط پر سرعت ( تا 40 برابر بيشتر از Dialup)
  • هزينه ثابت ماهانه
  • عدم نياز به شماره گيري و وارد كردن Username و Password
  • هزينه اي ارزان تر نسبت به Wireless
  • پوشش دهی تمامی مراکز مخابرات در شهر تهران
  • كاربري آسان و بي دردسر
  • دسترسي به اينترنت پرسرعت به صورت شبانه روزی
  • سرعت بالا
  • كيفيت مناسب
  • عدم مشغولی خط تلفن و امكان استفاده همزمان از تلفن و اينترنت

چرا صفر و یک؟

پشتیبانی آنلاینش بی نظیر است.

support

پشتیبانی آنلاین صفر و یک ویژه است. متناسب با موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی شما طراحی شده و بر اساس نیاز و قراردادتان اولویت‌ بندی شده است.

سرعت اینترنتش واقعی است.

اینترنت_پرسرعت_0-1

صفر و یک متعهد می‌شود هیچ‌گاه سهم مشتریان خود از اینترنت را کم و زیاد نکند. سرعت شما همواره همان خواهد بود که در قرارداد ذکر شده است.

مشتریانش ویژه هستند.

مشتریان صفر و یک

در صفر و یک فارغ از این‌که چه قراردادی دارید،‌ مشکلات احتمالی با سرعت، مسئولانه و دقیق برطرف می‌شود. نیروهای صفر و یک همواره و در همه‌ مسیر در کنار شما خواهند بود.

صفر و یک هم در نصب و راه‌اندازی و هم در پشتیبانی به سرعت عمل می‌کند. به طوری که در ساعات اولیه خرید سرویس شما نصب و راه اندازی شده و در اختیار شماقرار می گیرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.