پرسش و پاسخ

سوالات متداولی که ممکن است در هنگام استفاده از سرویس های اینترنت پرسرعت ADS2+ و سرور اختصاصی و سایر محصولات صفرویک داشته باشید

سوالات متداول

بر اساس مصوبه ۲۳۷ سازمان تنظیم مقررات رادیویی ، هزینه دایری (۷۰۰۰۰ ریال) و جمع آوری (۵۰۰۰۰ ریال ) معادل ۱۲۰۰۰ تومان می باشد و شرکت های سرویس دهنده می توانند این مبلغ را به فاکتور سرویس اضافه نمایند و شرکت نیز آنرا عینا به مخابرات پرداخت می کند. در صورت انتخاب نصب حضوری مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان دیگر نیز به فاکتور افزوده می شود، دقت کنید به ارقام مذکور مالیات بر ارزش افزوده طبق نرخ هر سال اضافه می شود.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (۱ میانگین امتیاز:۱.۰۰ out of ۵)
Loading...

خیر ، متاسفانه پس از خرید و یا در طی دوره امکان عودت سرویس وجود ندارد.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (۱ میانگین امتیاز:۲.۰۰ out of ۵)
Loading...

در سرویس اینترنت پرسرعت ADSL ، از آنجایی که انتقال اطلاعات بر روی بستر سیم های مسی تلفن قرار دارد ، قدیمی بودن سیم کشی ساختمان و سایر مشکلات مربوط به سیم کشی ، می تواند بر روی کیفیت اینترنت پرسرعت تاثیر گذار باشد. برای تست سیم کشی ساختمان ، سرعت انتقال و دریافت اطلاعات را روی خط تلفن به صورت ایزوله بررسی می کنیم. در این حالت باید ارتباط تمام دستگاه های که به سیم تلفن وصل می باشند قطع باشد. در نهایت خط تلفن از سر خط (سیم کشی بیرون ساختمان) بررسی می شود. اگر ارتباط از سر خط پایدار باشد با کشیدن سیم تلفن ضد نویز می تواند کیفیت سرعت اینترنت مشترک را بهبود بخشید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (۱ میانگین امتیاز:۱.۰۰ out of ۵)
Loading...

ارتقاء سرویس به سرویسهای با ارزش ریالی بیشتر بیشتر در هر زمان با پرداخت هزینه در محدوده نوع سرویس قبلی امکان پذیر می باشد ولی کاهش یا لغو خرید میسر نمی باشد.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (۲ میانگین امتیاز:۲.۵۰ out of ۵)
Loading...

در کلیه سرویس ها اگر مشترک به هر دلیل زودتر از پایان مدت زمان اشتراک ، اقدام به خرید حجم یا تمدید سرویس جدید نمایند زمان و حجم احتمالی مانده از قبل قابل انتقال به سرویس جدید نخواهد بود.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (آیا راهنمایی مناسب بود ؟ )
Loading...

در سرویس های حجمی در صورت اتمام مدت فاکتور آخر و عدم استفاده، حجم خریداری شده به فاکتور بعد منتقل نمی گردد.ولی اگر سرویس را بصورت چند ماه شارژ کنند حجم آنها تجمیعی محاسبه می شود و در طول ماههای شارژ شده قابل جا به جایی و استفاده می باشد. همچنین اگر مشترک به هر دلیل زودتر از پایان مدت زمان اشتراک، نقل مکان داشته باشد، زمان و حجم احتمالی مانده از قبل قابل انتقال به سرویس جدید خواهد بود.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (۱ میانگین امتیاز:۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

طرح سوال جدید

شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی