Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شمارش معکوس برای عرضه سهام برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور

عرضه سهام شرکت انتقال داده‌های آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور، در مرحله نهایی قرار داشته و به‌زودی سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار ارایه می‌شود.

بنابر اعلام شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، این شرکت توانست در نوزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ موافقت هیات پذیرش بورس را برای پذیرش در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار کسب کند.

هم‌اکنون نیز آسیاتک به عنوان یکی از شرکت‌های دارای مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حال پیگیری سایر مقدمات جهت درج نماد در تابلوی بورس و نهایتاً عرضه عمومی اولیه سهام خود در این بازار است.

بنابر اعلام آسیاتک، این مهم در حالی رخ می‌دهد که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در راستای توسعه فعالیت‌ها و کسب و کار خود و به جهت امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تأمین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف استراتژیک خود تعریف کرده است.

بنابراین گزارش آسیاتک در سال ۱۳۹۵ طی عقد قراردادی با شرکت کارگزاری آتیه به عنوان مشاور پذیرش، فرآیند بورسی‌شدن خود را به شکل جدی استارت زد. از جمله اقدامات صورت گرفته برای ورود به بورس اوراق بهادار، تبدیل شخصیت شرکت از سهامی خاص به سهامی عام و ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار است که این فرآیند در حال نهایی‌شدن است.

همچنین پس از ثبت نزد سازمان با تخصیص نماد از سوی شرکت بورس اوراق بهادار به آسیاتک، این شرکت آمادگی برگزاری جلسه معارفه عمومی و نهایتاً عرضه عمومی اولیه را دارد که تاریخ دقیق رویدادهای مذکور به زودی به اطلاع عموم می‌رسد.

با عرضه عمومی سهام آسیاتک در بورس، از این به بعد تمامی کاربران شرکت آسیاتک و هموطنان نیز می‌توانند سهامدار برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور باشند.

منبع:ایسنا

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.