مدیرعامل

مهندس مجید فتاحی

معرفی

شرکت مهندسی صفر و یک پرداز با نام تجاری صفرویک و مجوز رسمی از سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیوئی از سال 1377 همزمان با گسترش شبکه اینترنت در ایران ، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از پرسنل با دانش، مجرب و بهترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا ، همواره در تلاش بوده است خود را با جهت گیری های سریع دنیای فن آوری همسو نموده و خدماتی با کیفیت و درخور نیاز مشتریان ارائه نماید.

سخن مدیر عامل

پیام مدیریت

صفر و یک تک‌تک مشتریان خود را ویژه می‌بیند و خدمتی ویژه به آن‌ها عرضه می‌دارد. از روز اول تا آخرین روز همکاری‌مان تعهد می‌دهیم که همواره برای شما حق انتخاب قائل باشیم، پشتیبانیِ همیشگی، مسئولانه و صادقانه ارائه دهیم. نیروهای به‌روز، توانمند، باانگیزه و پر تلاش به‌کار بگیریم و در تمام تجهیزاتمان اصل بهترین کیفیت را رعایت کنیم. صفر و یک به عنوان شرکتی موفق در خدمات شبکه با بیش از سالها تجربه موفق، ارائه خدمات به چندین برج‌ و مجتمع‌ خانگی، اداری و تجاری، هزاران کاربر خانگی و صدها مشتری سازمانی را در کارنامه خود دارد.

تماس با مدیرعامل

پیشنهادات، انتقادات، نظرات و به طور کلی پیام‌های شما برای من و مجموعه بسیار مهم است و به بسیاری از فعالیت‌ها و برخوردهای ما شکل می‌دهد. بنابراین، سپاس‌گزار خواهم بود: اگر پیشنهادی برای صفرویک دارید که می‌تواند به ما در جهت ارایه خدمات به شما کمک کند… اگر می‌خواهید رضایت یا نارضایتی خود را به صورت مستقیم به من اعلام کنید… اگر فکر می‌کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است… اگر پیشنهادی برای صفرویک دارید که می‌تواند راهگشای ما باشد… اگر تمایل دارید، با صفرویک به هر نوعی همکاری داشته باشید… می توانید با پر کردن فرم این صفحه که مستقیم توسط دفتر مدیرعامل چک می‌شود با من در ارتباط باشید.

جهت ارتباط ما با شما، فرم زیر را تکمیل نمایید

شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی