بهترین هاست VPS برای سایت شما کدام است؟(بخش اول)

بهترین هاست VPS برای سایت شما کدام است؟(بخش اول)

۱۳۹۸-۰۸-۰۴

بهترین هاست VPS برای سایت شما کدام است؟(بخش اول)

بهترین هاست VPS برای سایت شما کدام است؟(بخش اول)

هاست VPS نوعی از میزبانی است که اگر شما بخواهید از یک برنامه ساده میزبانی استفاده کنید یک گزینه بسیار مناسب است.
هاستینگ یک محیط اختصاصی همراه با کنترل بیشتر و توانایی اجرای کارهای پیشرفته در وب سایت شما فراهم می کند. فضای سرور به بخش های مختلف تقسیم شده است و سرورهای اختصاصی شما کمتر با خطرات امنیتی مواجه می شوند.
چرا باید سرور مجازی VPS را به روز رسانی کرد؟

اگر سایت شما برای میزبانی وب مشترک بیش از حد بزرگ است اما برای تهیه هاست اختصاصی هم کوچک است، میزبانی وب VPS ممکن است راه حل مناسب برای شما باشد.

چطور بهترین سرویسهای VPS برای شما و وب سایتتان را پیدا کنید؟

هاست VPS در مقابل هاست اختصاصی:

برای درک بهتر میزبانی وب VPS، ابتدا باید بدانید که چه سرور اختصاصی وچه VPS دقیقا چه هستند و چکار می کنند؟

یک سرور اختصاصی، حفظ حریم خصوصی، امنیت و منابع اختصاصی را ارائه می دهد. شما مجبور نیستید باسایر وب سایت ها برای پهنای باند، سرعت و فضای ذخیره سازی رقابت کنید. این جزیره کوچک شخصی شما در اقیانوس میزبانی است.

در مقایسه با بهترین گزینه های موجود از نظر، سطح امنیت ، میزبانی وب مشترک هنوز هم نسبتا امن است اما برای سایت های خرید و فروش و سایت هایی که امنیت در آن از اهمیت بالایی برخوردار است VPS گزینه مناسبی است.
امنیت
بیایید محبوب ترین نوع میزبانی و تفاوت های واقعی آن ها از لحاظ امنیت را مقایسه کنیم.
میزبانی سرور مشترک
امنیت پایین
میزبانی سرور مشترک به این معنی است که سایت های مشتری ارائه دهنده سرویس می تواند توسط وب سایت های دیگر بر روی سرور مشترک تحت تأثیر قرار گیرد. به طور کلی، این سایت ها را با خطر بالا تری از ویروس ها یا حملات مواجه می کند.

هاست VPS

امنیت متوسط
کاربران از فضای اختصاصی سرور استفاده می کنند، اگرچه امکان آسیب پذیری وجود دارد اما خطر آن نسبت به سرورهای مشترک بسیار پایین تر است. hypervisor در سرور قرار دارد و می تواند مشکل آفرین باشد.

مشاهده خدمات سرور اختصاصی ایران 
امنیت بالا
با استفاده از یک سرور اختصاصی، اقدامات امنیتی شمابه سایت های دیگر وابسته نیستند بلکه امنیت وب سایت شما کاملا به شما و تیم شما وابسته است.

۶ دلیل استفاده از VPS Hosting
بیشتر صاحبان وب سایت های مبتدی با یک برنامه میزبانی مشترک شروع به کار می کنند. میزبانی وب برای سایت های کوچک طراحی شده است که امنیت در آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار نیست. هنگامی که سایت شما میزبان وب شد، احتمالا به یک VPS برای گام بعدی گزینه مناسبی است.

مجازی سازی
بخش مهم VPS hosting مجازی سازی است. میزبان، یک سرور را به چند سرور مجازی کوچک تقسیم می کند، هر کدام از قطعات خود را از RAM و فضای هارد دیسک جدا می کنند.

هنگامی که یک مشتری در یکی از این سرورهای مجازی را در اختیار می گیرد، آنها از یک تجربه جداگانه لذت می برند، زیرا سرور مجازی آنها نمی تواند توسط دیگر مشتریان خراب شود. (توجه داشته باشید که هنوز هم فضا و امنیت را با مشتریان خود به اشتراک می گذارید.)
VPS برای کسب و کارها
میزبانی VPS ایده آل برای کسب و کارهای کوچک است که آرزوی آرامش را دارند و قادر به پرداخت هزینه های آن هستند. اگر شما نیاز به دانستن این نکته دارید که وبسایت شما یک همسایه بد ندارد، یک VPS ارزش هزینه اضافی را خواهد داشت.

چرا  VPS؟

اجازه دهید نگاهی خلاصه به ۶ دلیل استفاده از VPS بیندازیم:

• فضای دیسک اختصاصی بزرگ
• در دسترس بودن منابع بیشتر بدون وقفه
• توانایی مدیریت و در نظر گرفتن تقاضای بالا و تقاضای ترافیک بالا
• ویژگی های امنیتی قوی و اقدامات امنیتی
• سفارشی سازی با حفظ امنیت و عملکرد
• مقیاس پذیری بیشتر

سرور مجازی در مقابل VPS

در حقیقت، میزبانی ابری و میزبانی VPS بسیار شبیه هم هستند.

تعریف صنعت از cloud هنوز مشخص نیست ولی در میزبانی، کلمه ” cloud ” ممکن است با انتظارات شما بسیار نزدیک باشد. میزبان همچنین می توانند کلمه ” cloud” را به راحتی در بازاریابی خود استفاده کنند.

VPS در سرور مجازی

به طور معمول، میزبان یک VPS را بر روی یک سرور نصب می کند که دارای یک دیسک تک است. این دیسک ممکن است خراب شود اگر این اتفاق روی دهد، شما به پشتیبان سایت خود نیاز دارید.

میزبان سرویس مشابهی را با VPS میزبانی شده در ابر ارائه می دهد. این به این معنی است که چندین نسخه از سایت شما در یک شبکه ذخیره سازی (SAN) ذخیره می شود. اغلب این SAN به یک سرور فیزیکی متصل می شود.
مزایا و منافع
این نوع سرور های ابری VPS برای تلفن های موبایل فانتزی به نظر می رسد و جوانب مثبت و منفی مختلفی دارد.

مزایا

VPS به صورت چندین نمونه در مجموع یک مجموعه از دستگاه های ذخیره سازی ذخیره می شود، در صورتی که دستگاه اصلی نتواند امکانات لازم را ارئه دهد بخش های دیگر به کمک آن می آید.

این پتانسیل برای خرابی بیشتر است.

معایب

گران تر است
ایمنی کمتری دارد
تمام دستگاه های ذخیره سازی به یک سرور مرتبط هستند.

بخش های مختلف سرور
شکل دیگری از میزبانی ابری شامل جمع آوری سرورها با هم و اتصال آنها به یک پلت فرم ابری است. میزبان شما می تواند سرورهای VPS خود را بر روی این پلت فرم قرار دهد و منابع اختصاص یافته به نمونه های VPS خود را تنظیم کند.

با استفاده از این روش، شما همچنین می توانید VPS را از لحاظ نظری از محدودیت های یک سرور تکمیل کنید و این باعث می شود که RAM بیشتر از یک ماشین مجازی باشد.

اگر این روش از میزبانی ابری را انتخاب کنید، بسیاری از کنترل های وی پی اس خود را از دست خواهید داد، زیرا برخی از ویژگی های سرویس دهنده سنتی آن از دست می رود.

هیچ مشکلی در میزبانی وی پی  اس سنتی وجود ندارد، هرچند میزبانی ابری ممکن است برخی از افزونه ها را فراهم کند. ماهیت این افزونه ها باید بررسی شود تا شما دقیقا بدانید که چه چیزی را دریافت می کنید.

و در عوض برای هزینه اضافی، شما باید یک میزبان را پیدا کنید که افزونه مناسب را ارائه می دهد. با مطالعه بخش های بعدی این گزارش در مورد هاست مناسب سایتتان بیشتر تحقیق کنید.

بیشتر بخوانید بهترین هاست VPS برای سایت شما کدام است؟(بخش دوم)

 

مطالب مرتبط

تفاوت هاست اشتراکی و اختصاصی

تفاوت هاست اشتراکی و اختصاصی

در آموزش های قبلی درباره هاستینگ اشتراکی و اختصاصی به عنوان روش هایی برای ارائه سرویس میزبانی وب به مشتریان اشاره کردیم و به صورت خلاصه گفتیم که سرویس اشتراکی…

مشاهده
بایگانی داده ها چیست و چرا داشتن یک برنامه بایگانی داده مهم است؟

بایگانی داده ها چیست و چرا داشتن یک برنامه بایگانی…

این روزها تنظیم یک نقشه بایگانی مهم برای سازمان ها اجباری تلقی می شود. در حقیقت در قرن بیست و یکم داده ها به گونه‌ای رشد کردند که مراقبت و…

مشاهده
هاست SSD چیست و موارد مهم در این زمینه (بخش سوم)

هاست SSD چیست و موارد مهم در این زمینه (بخش…

آشنایی با هاست SSD (اس اس دی)، بهترین هاست ها در سال ۲۰۱۹ کدام ها هستند؟ (بخش سوم) در بخش نخست و دوم این مقاله به سوالات  کلی در خصوص…

مشاهده
هاست SSD چیست و موارد مهم در این زمینه ( بخش دوم )

هاست SSD چیست و موارد مهم در این زمینه (…

آشنایی با هاست SSD، بهترین هاست ها در سال ۲۰۱۹ کدام ها هستند؟ (بخش دوم) در بخش نخست مقاله هاست SSD به این سوال که میزبانی  SSD چیست و چگونه…

مشاهده
شرکت صفرویک دارای مجوز Servco به شماره 20-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی